Commerzbank tegi kullahindade kohta kriitilisi kommentaare!

Commerzbanki toormeanalüütik Daniel Briesemann analüüsib kulla tugevust pärast eelmisel nädalal avaldatud USA NFP andmeid, mis ületasid tunduvalt ootusi. Analüütikute turuhinnangud ja kullahinna prognoosid Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Daniel Briesemann: Kulla hinnad näitavad praegu suhtelist tugevust

Daniel Briesemann ütleb Commerzbanki raportis, et USA mittefarmide palgafondide andmed, mis ületasid ootusi ja võisid Föderaalreservi agressiivsemaks muuta, ei avaldanud kulla hindadele erilist mõju:

Kulla hind näitab praegu suhtelist tugevust ja kaupleb uue nädala alguses 1810 dollari ringis. USA reedene üllatavalt tugev tööturu raport kollasele metallile mingit survet ei avaldanud.

“USA Föderaalreservile avaldatakse kõrge inflatsiooni tõttu üha suuremat survet rahapoliitika karmistamiseks,” ütles Daniel Briesemann Fed Funds Futuresi andmetel, kuna turul hinnatakse Föderaalreservi intressimäärade tõstmist vastuseks tugevatele tööturuandmetele. Analüütik jätkab:

Lisaks tõusid järsult võlakirjade tootlused ja reaalintressimäärad. Reaalintressimäärad saavutasid kõrgeima taseme alates 2020. aasta juunist. Reedel toimus ka suur ETF-i väljumine. Kuid ükski neist pole kulla hinda rööpast välja viinud. Paljud spekulatiivsed finantsinvestorid olid varem kullaturult taandunud.

“Me eeldame, et kulla tootlus langeb kuni Fedi esimese intressitõusuni”

Analüütik märgib ka, et CFTC statistika näitab, et 1. veebruarile eelnenud nädala jooksul on pikad netopositsioonid langenud ligikaudu 50 000 lepinguni, mis tõenäoliselt mängis olulist rolli aruandenädala hinnalanguses. Daniel Briesemann, kelle sõnul on turg aga juba mingil määral kohanenud, lõpetab oma hinnangu järgmiselt:

See tähendab, et sellelt poolt kullahinnale enam survet ei ole. Vaatame, kui kaua võib kuld kesta praeguses turukeskkonnas, mida iseloomustavad kasvavad intressitõusuootused. Samas selgub ka, et kullal on praeguses turukeskkonnas raskusi märgatavate plusside saavutamisega. Eeldame, et kulla hinna tootlus langeb kuni Fedi esimese intressitõusuni, mis meie arvates toimub märtsis.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

4 Comments

  1. bay window boston We have a encyclopaedic stretch of PVC windows – Vinyl replacement windows – quest of a variety of apartments. We put forward you options with a different number of shutters, as famously as with 3, 4, 5 and 6 assembly room profiles. We set up reactionary models, as reservoir flow as products with multiple additions: noise safe keeping, anti-solar radiation, anti-theft system. We also force models with vents and blinker shutters. tradition size windows

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*