Kuulsa analüütiku “šokeeriv” ​​kullaprognoos: kuupäev ka antud!

Reedene põllumajandusega mitteseotud palgaarvestuse aruanne, mida kullainvestorid ootasid, ületas ootusi ja üllatas kõiki, sealhulgas majandusteadlasi. Need andmed olid kindlad, arvestades, et mõned majandusteadlased ootasid töökohtade kaotamist. Lisaks kasvasid palgad eelmisel kuul 0,7% ja aasta varasemaga võrreldes 5,7%. Kuigi arvatakse, et see tekitab negatiivse tuule, kuna see aktiviseerib Föderaalreservi, suutsid kulla hinnad nädala positiivselt lõpetada. Väärismetallide juhtiv tehniline analüütik Frank Barbera teeb kollase metalli tuleviku kohta šokeeriva ennustuse. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

“Kulla hind võib sel perioodil ületada 20 000 dollarit”

Pärast eelmise nädala järsku langust, kus dollaril oli raskusi nõudluse leidmisega, suutis väärismetall nädala esimesel poolel taastuda ja lõpetas nädala positiivsel territooriumil. Väärismetall on aga kõikunud juba pikemat aega 1800 dollari ümber ja pole veel oma suunda kindlaks määranud. Ka analüütikud on lahkulöönud, mõned ennustavad, et kull siseneb Föderatsiooni mõjul karuturule, teised aga arvavad, et käes on pullide aeg. Üks neist on kuulus tehniline analüütik Frank Barbera. Analüütik kavatseb oma bülletääni värskendada, kuna tema prognooside kohaselt langesid väärismetallid sel kevadel suure languse ja uue püsiva pullituru alguse, mis võib kesta 10–15 aastat. Kuulsa tehnilise analüütiku sõnul on kullal selle perioodi jooksul potentsiaal tõusta kuni 20 000 või isegi 50 000 dollarini.

Samal ajal eeldati, et tööjõud on nõrk, kuna Omicroni variandi levik USA-s saavutas haripunkti ajal, mil valitsus eelmisel kuul andmeid koostas. Teisest küljest näitas USA jaanuaris tugevat töökohtade kasvu, vastupidiselt 467 000 töökoha ootustele. The Wall Street Journali küsitletud majandusteadlaste hinnangul lisandub 150 000 uut töökohta.

Kulla hind registreeris oma järseima iganädalase tõusu 1,2% pärast 12. novembril lõppenud nädalat. Kollane metall tõusis vaatamata ootustele, et Fed tegutseb agressiivselt intressimäärade tõstmiseks alates märtsist ja astub täiendavaid samme, lõpetades rahalised stiimulid inflatsiooni ohjeldamiseks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

3 Comments

  1. Itís hard to come by knowledgeable people for this subject, but you sound like you know what youíre talking about! Thanks

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*