Kas Bitcoini (BTC) hiljutine tõus on võlts?

Krüptovaluutaturu viimased 24 tundi kuluvad 4. veebruari kasumi kaitsmisele. Bitcoini (BTC) hind ületas esimest korda pärast 21. jaanuari 41 dollarit ning altcoini turuga kaasnes kahekohaline tõus. Kas viimane tururalli on võlts? Heidame pilgu praegustele prognoosidele…

Mis võiks Bitcoini tõusule kaasa aidata?

Kuna USA tehnoloogiaaktsiate aktsiad langesid nädala jooksul, ei ole krüptovaluutaturg suutnud oma korrigeerivatest hinnaliikumistest taastuda. Värskeimad andmed näitavad, et USA lisas ainuüksi jaanuaris ligi 500 000 uut töökohta vaatamata Omicroni variandi levikule. Teisest küljest on BTC hind olnud viimastel kuudel tugevas langustrendis ega ole mõnda aega näinud olulist positiivset korrektsiooni. Liigume nüüd edasi ekspertide arvamuste juurde, et vastata, kas tegemist on kinnitatud langustrendiga…

USA võtab krüptovaluutade osas meetmeid: siin on 7 vapustavat detaili!

Kas viimane tururalli on võlts? Mis saab Bitcoinist edasi?

Analüütik Michaal van de Poppe püüab mõista, kas Bitcoini viimane härjajooks on jätkusuutlik. Ta usub, et BTC 40 000-dollarine kordustest võib turul turbulentsi põhjustada:

See on olnud tõeliselt stressirohke päev, kuna nädalavahetus läheneb… FOMO on turgu upitanud, kuna tarbijad tunnevad end kõrvalejäetuna… Pärast väikest tõusu 36 000 dollarilt on Bitcoin plahvatuslikult kasvanud. Teine test toimus 37 000 dollari juures, pärast mida hakkas turg tõusma… ja palju lühikesi pükse likvideeriti, kuna maht kasvas.

Seejärel hindab analüütik, kuhu BTC järgmisena minna võib:

Kuna helitugevus on pärast krahhi kõrgeimal tasemel, on nüüd küsimus, kas see on pettus või pidev liikumine.

Kriptokoin.com Van de Poppe sõnul, kelle analüüsi teiega jagasime, leiab Bitcoin tõsise vastupanu vahemikus 40 700–41 500 dollarit:

Kui seda saab purustada, siis usun, et Bitcoin testib 44 200 dollarit, kuid tõenäoliselt 46 000 dollarit.

Kas Bitcoin läheb 20 või 100 000 dollarini?  Siin on ennustused!

Eksperdi sõnul müüb rohkem inimesi umbes 40 700 dollarit, mis avaldab survet Bitcoinile langeda alla 38 400 dollari:

See on pettus… ja kui Bitcoin täna või järgmise 24 tunni jooksul ebaõnnestub, testib BTC tõenäoliselt madalamaid tulemusi.

"Uued rünnakud tulemas" Soothsayer kuulutab välja järgmise kulla ja Bitcoini!

“39 tuhat dollarit on BTC jaoks kriitilise tähtsusega”

Kui Bitcoin langeb alla 38 900 dollari, peab analüütik seda oluliseks tugitasemeks. Kui see tase ei kehti, ennustab ta, et BTC võib langeda 33 000–34 000 dollari suurusele piirkonnale:

Bitcoin (BTC) läheneb pikema aja jooksul vastupanule ja tõenäoliselt hind langeb, et leida toetust. Kui see siin veidi konsolideerub ja jääb üle 39 000 dollari, on suur tõenäosus, et Bitcoin puudutab 44 000–46 000 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*