Populaarne börs pöörab pilgud Cardanole (ADA): see on tõusev signaal!

Populaarne krüptovaluutabörs Kraken teatas, et Cardano (ADA) hind on keset igapäevaste krüptotehingute buumi hüppeliselt tõusnud. Krüptovaluutabörs Kraken ütleb, et Cardano (ADA) igapäevase kauplemise järgi võib praegune hinnamuutus olla turukapitali järgi suuruselt kuuenda krüptovaluuta jaoks tõusva näitaja. Üksikasjalik teave teema ja Cardano (ADA) tõusu põhjuste kohta Kriptokoin.comannab.

Cardano (ADA) hinna tõusu põhjused

Kraken, üks vanimaid krüptoraha börse turul, on üks börse, kus krüptorahadega kauplenud inimesed on juba aastaid. Hiljutises uues aruandes ütleb Kraken, et kuigi ADA hind on tugevas korrelatsioonis võrgutegevuse mahuga, pole see nii olnud alates 2021. aasta lõpust, mil Cardano hind ei suutnud tema igapäevaste tehingute arvu kasvuga sammu pidada. . Selle probleemi selgitus aruandes on järgmine:

Aastatel 2020 ja 2021 oli ADA hinnategevuse ja igapäevaste tehingute vahel tugev seos. See suhe jätkus 2021. aasta novembrini, mil ADA hind langes, samas kui igapäevane kauplemine veidi tõusis.

Kraken eemaldab selle populaarse Altcoini nimekirjast!  Siin on Miks

Tuntud krüptovaluutabörs Kraken ütleb, et Cardano uuendusteni viinud turu aktiivsust iseloomustab muster “osta pettus, müü uudiseid”, kuid praegune korrelatsioon ADA hinna ja kauplemismahu vahel viitab võrgus kahanevale reklaamile. Tuntud krüptovaluutabörs Kraken ütleb, et ADA on läbimas korrektsioonifaasi ja on endiselt kasvuteel, kuna võrgus käivitatakse detsentraliseeritud rakendused (DApps). Selle teema selgitus krüptorahabörsi Kraken aruandes on järgmine:

See võib olla ADA jaoks tõusuteel, et vara on parandustsüklis pigem hüppe languse kui võrgust väljumise tõttu. Seda on eriti oluline arvesse võtta, kui kauaoodatud DApp-ide käivitamine võrgus hakkab levima.

Olge nende 14 Altcoini projekti eest ettevaatlik

Artikli kirjutamise ajal kauples ADA 1,05 dollariga. Nagu oleme varemgi teatanud, on Cardano viimastel päevadel olnud märkimisväärse ostusurve all. Andmed näitasid huvi märkimisväärset kasvu turult.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*