Iganädalane Bitcoini prognoos: siin on oodatavad tasemed!

Analüütiku Akash Girimathi tehtud Bitcoini ennustust uurib selles artiklis Kriptokoin.com. Bitcoini hind näitab lühiajalist tõusuväljavaadet, mis võib viia selle 40 000 dollari suunas. See optimism võib olla härjalõks enne, kui BTC jõuab 30 000 dollarini või alla selle. Igapäevane küünlajalg üle 52 000 dollari muudab languse väitekirja kehtetuks ja võib potentsiaalselt käivitada tõusutrendi.

Mida ütleb analüütiku Bitcoini prognoos?

Bitcoini hind on viimase kahe päeva jooksul näinud ostjate arvu kiiret tõusu. Tõenäoliselt see tõusev trend jätkub, kuna BTC testib uuesti kriitilist psühholoogilist taset ja meelitab ostjad härjalõksu. Investorid peavad olema ettevaatlikud tagasipööramise suhtes, mis saadab suuremad krüptosummad järjekorda. Bitcoini hind meelitab härjasid enne languse algust. Bitcoini hind langes jaanuaris ja saavutas põhja umbes iganädalase tugitaseme 34 752 dollaril. Pärast selle tõkke mitmekordset katsetamist on BTC taastunud ja jõudnud tõusutrendi, mis on seni kasvanud 16%.

Need 12 metaverssi münti plahvatasid, kui hiiglased kokku varisesid: siin on põhjus!

Kuigi see väike tõusutrend on andnud altcoinidele ruumi ja hoogu plahvatada, näib see olevat lõks, mida karud kasutavad informeerimata ostjate meelitamiseks enne varakrahhi saatmist. Seda seadistust tuntakse härjalõksuna ja põhjus, miks investorid ootavad kokkuvarisemist, on tingitud langusest. BTC hinnaaktsioon lõi kaks tippu 7. septembril 2021 ja 10. novembril 2021, luues illusiooni tõusustrendist. Nende tippude vahelised lohud lõid nõudlustsooni, mis ulatus 40 794 dollarilt 44 387 dollarini. Kuid 21. jaanuaril lõikas BTC selle nõudlustsooni läbi, muutes selle langustrendiks, jättes paljud omanikud vee alla. Seetõttu võib selle kaitselüliti uuesti testimine vallandada tohutu müügisurve, mis lööb Bitcoini hinna kokku.

Olge nende 14 Altcoini projekti eest ettevaatlik

Mõnel juhul võib suur krüpto uuesti testida 43 000 dollari taset, mis on 50-päevase lihtsa libiseva keskmise (SMA) ja iganädalase takistusbarjääri kombinatsioon, ütleb analüütiku Bitcoini prognoos. Tagasilükkamine on usutav, kuna BTC jätkab tõusu ja läheneb ülalmainitud murdja alumisele piirile 40 794 dollarile. Sellele väljavaatele lisab kindlustunnet müügipoolne likviidsus, mis jääb alla 29 100 dollari suuruse nädalatoetuse taseme. Kokkuvõttes näitab tehniline perspektiiv, et lähipäevil on Bitcoini hinna üleminek tõenäoliselt 30 000 dollarile või alla selle. Igapäevaste aktiivsete aadresside järsk tõus alates 31. jaanuarist toetab veelgi Bitcoini hinna lühiajalist tõusuväljavaadet. Selle kirjutamise seisuga ületas päevane aktiivsete aadresside arv tunduvalt 30 päeva libisevat keskmist 891 000.

Analüütik, kes teab 3 korda, loetles tasemed, mida Bitcoin (BTC) näeb!

Kuigi lühiajalises perspektiivis näivad asjad head, näitab IntoTheBlocki Global Money In/Exit (GIOM) muster, et Bitcoini hind on lähedal peamise takistusbarjääri uuesti testimisele. Seetõttu saab iga ostusurve suurenemine, mis surub Bitcoini hinna eelnimetatud vahemikku, suure tõenäosusega vastu kasumitasuni jõuda püüdvate omanike müügisurvega. Samuti langeb toetustase pärast 37 096 dollarit märkimisväärselt, mis annab veelgi krediteeringu languse väitekirjale. Viimane nael härgade kirstu on MVRV (Market Value to Realized Value) Z-skoori mudel. Seda ahelasisest mõõdikut kasutatakse selleks, et hinnata, kas vara on üle- või alahinnatud, jagades turuväärtuse ja tegeliku turuväärtuse vahe turuväärtuse standardhälbega.

Tether FUD: kuidas mõjutab USDT müsteerium Bitcoini (BTC)?

See viib MVRV mõõdikud uuele tasemele ajalooliste õiglase väärtusega, ülemüüdud või üleostetud piirkondade tuvastamisel. Punane riba tähistab üleostet ja on tavaliselt koht, kus pull liigub üles ja alla. Roheline väärtus näitab aga ülemüüdud ja sinna kipuvad kogunema pikaajalised omanikud. BTC-l on praegu Z-skoor 1,09 MVRV, mis on ülemüüdud vahemikust tublisti üle, mis näitab, et edasised allakäigud ei tule kõne allagi. Tõusurežiimi saab näha alles pärast seda, kui BTC ületab 52 000 dollarit. Sellisel juhul võivad investorid eeldada, et Bitcoini hind jätkab seda trendi ja murrab 60 000 dollari suuruse psühholoogilise barjääri.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*