Populaarne platvorm lisab neile 4 Altcoini tuge!

Kuulus platvorm Paxos teatas, et on lisanud populaarsed altcoini projektid AAVE, UNI, Polygon ja LINK DeFi märgid. Lisaks uutele varadele ja rahakotile on Paxos lisanud oma ülemaailmse peanõunikuna uue tegevjuhi Ben Gray. Paxos, mis juhib krüptovaluutatehinguid, nagu PayPal ja Mastercard, on teatanud nelja uue märgi toetusest. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Lisatud on 4 altcoini tugi

PayPali krüptooperatsioone haldav Paxos lisab oma rahakotitööriistadele toe neljale uuele varale. Ettevõte lisas ka endise Square’i advokaadi Ben Gray. PayPalile ja suurematele pankadele teenuseid pakkuv Paxos teatas neljapäeval mitmest meetmest DeFi liikuma panemiseks, tugevdades samal ajal ka ettevõtte rolli telgitaguse krüptojõujaamana. Paxos ütleb, et on oma rahakotti lisanud toe neljale märgile: Aave, Uniswap, Chainlink ja Polygon. Ettevõte on siiani toetanud ainult stabiilseid münte, lisaks Bitcoinile, Ethereumile, Bitcoin Cashile ja Litecoinile. Selle tulemusena võivad hiiglaslikud ettevõtted, kes kasutavad oma krüptooperatsioonide läbiviimiseks Paxost, pakkuda uusi märke sadadele miljonitele tarbijatele üle maailma.

Analüütik Solana ja need 4 Altcoini ootavad rallit!

Muidugi pole mingit garantiid, et kõik need ettevõtted uusi žetoone pakuvad, kuid DeFiga seotud varade kasvavat populaarsust arvestades on hea võimalus, et vähemalt mõned pakuvad. See võib anda tõuke žetoonidele ja suuremale DeFi ökosüsteemile ning Polygoni puhul 2. kihi plokiahelale. Paxos teatas ka, et kavatseb selle aasta lõpuks toetada kokku 1 miljardit krüptorahakotti. Laienemine on osaliselt tingitud sellest, et Paxos lisab lähikuudel mitmeid teisi suuremaid kliente. Lisaks uutele varadele ja rahakotile on Paxos lisanud oma ülemaailmse peanõunikuna uue tegevjuhi Ben Gray. See kohtumine on tähelepanuväärne, kuna Grey tuli Paxosesse Square’ist (nüüd tuntud kui Block), mis on oma Cash Appi toote kaudu Bitcoini pakkunud agressiivselt. Paxose pressiesindaja sõnul palkas ettevõte Gray osaliselt seetõttu, et plaanib oluliselt laiendada oma tegevust välismaal. See on valdkond, kus Greyl on märkimisväärne kogemus.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*