Kullahindade jaoks kriitiline päev: see areng määrab hinna!

Nädala viimasel kauplemispäeval näib kulla hind veidi tõusvat. Kui üleeile oli Euroopa Keskpanga koosolekuga näha muutusi hindades, siis arutatakse, kuidas Türgi aja järgi kell 16.30 peetav järjekordne kohtumine turge suunab. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Neid andmeid oodatakse kulla hinna kohta

Kulla hinda mõjutavad paljud poliitilised ja majanduslikud andmed. Kollast metalli, mida on pikka aega peetud väärtuse hoidjaks ja riskimaandamisvaraks, huvitab investorite suur hulk. Niisiis, milline on täna hindu mõjutav areng? Investorite tähelepanu pöörati USA mittefarmide palgafondide andmetele.

Arvatakse, et kulla hinda võib mõjutada see, kui need USA kell 16:00 andmed on ootustest väljas. Eeldatakse, et põllumajandusega mitteseotud tööhõive kasvab jaanuaris 150 000 võrra. Eelmisel kuul olid need andmed umbes 199 000.

EKP koosolek andis kullale tõuke

Üleeile juhtisid kulda Euroopa Keskpanga (EKP) avaldused. Euroopa Keskpank (EKP) hoidis intressimäärad nullil, kuid EKP juht Christine Lagarde ütles, et poliitikakujundajate seas on “ühine mure” inflatsiooni pärast. „Võrreldes meie detsembri ootustega on inflatsiooniväljavaadet ohustavad riskid tõusuteel, eriti lähiajal. Inflatsioon võib olla suurem, kui hinnasurve toidab oodatust suuremat palgatõusu või kui majandus taastub kiiremini täisvõimsusele,“ ütles ta.

Esmakordselt detsembris ja teiseks jaanuaris nähtud ülespoole suunatud üllatusega võin öelda, et inflatsiooninäitajad on EKP nõukogu laual üksmeelsed.

Majandusteadlane teatab kulla lõppkuupäeva: vaadake seda!

EKP intressitõusu signaaliga ehk vihjetega rahapoliitika karmistamisele õnnestus kulla hind tõusta üle 1800 dollari untsist. Unts kulda on mõnda aega vahetanud omanikku umbes 1790 dollari juures. Kirjutamise ajal on see umbes 1809 dollarit. Kuigi grammi kuld avas hommikutunnid üle 790 liiri, langes see 787 liirile. Kirjutamise ajal näib, et see on omanikku vahetanud 788,96 liiri juures.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*