Majandusteadlane teatab kulla lõppkuupäeva: vaadake seda!

Kulla- ja rahaturgude spetsialist Mehmet Ali Yıldırımtürk kommenteeris kullakaevanduste vähenemist ja kaevandatavat kogust. Arvates, et selline olukord kajastub juba hindades, selgitas Yıldırımtürk, mis saab pikemas perspektiivis. Ta ütles ka, mis võiks asendada kulda, mida on aastaid peetud väärtuse säilitajaks. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Kullakriis: mida oodata?

Maailma kullanõukogu andmetel on kullavarudesse jäänud väärismetalli kogus umbes 53 tuhat tonni. Arvestades, et aastas kaevandatakse keskmiselt 3 tonni, siis arvatakse, et varud ammenduvad 18 aastaga ehk 2040. aastal. Niisiis, mida tähendab kulla otsa saamine, mis on kõikjal meie elus? Kuidas hindu mõjutab? Kulla- ja rahaturgude spetsialist Mehmet Ali Yıldırımtürk juhtis sellele puudusele tähelepanu ja viitas selle peegeldumisele hindades. Ekspert, kelle hinnangul on see ammendumine murettekitav, arvab siiski, et kui riskiisu eeloleval perioodil suureneb, võib see protsess veidi kauem aega võtta.

Teadaolevalt on kollane metall vara, mida nimetatakse “turvapaigaks”, mille külge investorid klammerduvad, eriti majandusliku ebakindluse korral. Selleks, et viimasel ajal, eriti koroonaviiruse kriisi ja inflatsioonimure tõttu tõusnud kuld, langeks, peavad inimesed üldisel turul tahtma pigem riske võtta, mitte püüda oma varasid kaitsta. See juhtub siis, kui majandusrahutused vaibuvad. Sellest räägib Yıldırımtürk. “Kui rahutus maailmamajanduses ka tuleval perioodil ei jätku, kui sisenetakse normaliseerimisprotsessi, võib 18-aastane ajavahemik veidi pikem olla,” arvab ekspert.

Mida saab kasutada kulla alternatiivina?

Yıldırımtürk nendib, et väärismetallide tarbimine on üldiselt muutunud, et varem ei olnud alla 22-karaadiseid ehteid ja nüüd sisestatakse periood, mil 8-karaadist peetakse normaalseks. Ühtlasi, juhtides tähelepanu krüptovaluutadele kui alternatiivile kullale, ütles Yıldırımtürk: “Kui krüptovaluutad jõuavad riigi poolt kontrollitavasse tellimusse, saab sõlmida kokkuleppe nagu Bretton Woods (rahvusvaheline rahakokkulepe, mis muudab USA dollari kulla suhtes kehtivaks valuutaks). .” kasutab väljendeid. Ta arvab, et kui selline asi juhtub, võib 18 eluaastat kasvada 30-40 aastani.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*