Vitalik Buterin tõstab esile need 2 Altcoini: ma aitasin!

Vitalik Buterin kinnitas, et Dogecoin aitab kaasa Proof-of-Stake üleminekule. Proof-of-Stake (PoS) võrk muutub suuremate krüptovaluutade seas üha populaarsemaks ja üha enam inimesi läheb sellele aktiivselt üle. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Vitalik Buterin aitas

Ethereumi asutaja Vitalik Buterini sõnul, kes selgitas ühes intervjuus, et Dogecoini (DOGE) eesmärk on minna üle Proof-of-Stake’i võrku koos kogukonna panusega, on peaaegu kõigil suurematel krüptovaluutadel nüüd plaanis PoS-ile üle minna. Ethereumi asutaja ütles:

Igal suuremal krüptovaluutal peale ühe on aktiivne plaan minna üle Proof-of-Stake’i. Ma arvan, et kui sa tead, et Ethereum on Proof-of-Stake ja Dogecoini plaanid edenevad ja Zcashi plaanid edenevad, on argumente veelgi lihtsam esitada.

Miljardärid ja institutsioonid näitavad üles huvi selle Altcoini vastu: see võib tõusta!

Buterin viitas eelmise aasta jõulude ajal avaldatud ettepanekule, milles kirjeldatakse strateegiat DOGE ettepaneku täitmiseks PoS “Community Staking” versiooni kohta, mis võimaldab rohkematel inimestel osaleda Dogecoini võrgu haldamises. “Nad andsid hiljuti koostöös Vitalik Buteriniga välja midagi nimega Dogecoin Foundation, et luua kogukonna panus,” ütles Buterin.

DOGE ja BTC kokkuvarisemine: see meemünt plahvatab!

Buterin nõustab Dogecoini fondi koos Jared Birchalliga, kes esindab DOGE kaaslooja Billy Markuse ja Tesla (NASDAQ: TSLA) tegevjuhi Elon Muski õiguslikke ja finantshuve. Eelkõige tegi Tesla hiljuti mõned oma “tooted” Dogecoiniga ostmiseks. Finbold teatas eelmisel aastal, et Vitalik Buterin loodab, et Dogecoin läheb Ethereumi tehnoloogia abil võimalikult kiiresti üle PoS-i konsensusmeetodile. Samuti pakkus ta välja Dogecoini plokiahelas ETH-DOGE silla, mis tema arvates kiirendab tehingute kiirust.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*