Bitcoin ja Ethereum jõuavad nendele tasemetele!

Eile oli roheline päev, mil Bitcoin, Ethereum ja üldine turg saavutasid kõrged tasemed. Võrreldes eelmise nädalaga ulatusid BTC ja ETH kasumid vastavalt 4,3% ja 12,51%ni, kusjuures BTC ületas 39 000 dollarit, Ethereum aga 2800 dollarit. Kolme asjatundliku krüptoanalüütiku tehniline analüüs järgmiste tasemete jaoks Kriptokoin.com Panime lugejad kokku.

Kas Bitcoini ja Ethereumi tagastamine on kinnitatud?

Populaarne Twitteri analüütik Michaël van de Poppe ütleb, et krüptoturul pöördumise kinnitamiseks peab Bitcoin ületama varasema 41 500-dollarise toetustaseme. Kuigi BTC ei ole veel saavutanud oma varasemat tugitaset, soovitas Poppe krüptokauplejatel proovida lühikesi positsioone ainult kiire kasumi saamiseks:

Hea käik täna, tagasitulekut pole kunagi kinnitatud. See võitleb endiselt vastupanuga ja jääb endiselt alla varasemale toele 41,5 000 $.

ETH konsolideerimine jätkub

Samamoodi ütles krüptovaluutade analüütik Justin Bennett, et Bitcoini RSI tasemed vastasid eelmise nädala trendijoonele. Ta lisas, et oleks huvitav näha, kuidas BTC RSI korreleerub järgmiste päevade jooksul 40 000 dollari suuruse takistuspiirkonnaga:

BTC RSI austab eelmisel nädalal mainitud trendijoont. Huvitav on näha, kuidas see on lähipäevil seotud 40 000 dollari suuruse vastupanupiirkonnaga.

Bennett kaalus ka Ethereumi (ETH), öeldes, et turukapitali järgi suuruselt teine ​​krüptovaluuta jätkab oma konsolideerimist vahemikus 2000–4000 dollarit:

Ma arvan, et me ei liigu krüptotalve poole. Arvan, et oleme karuturul ja Bitcoini ja Ethereumi puhul kehtivad pikenemistsüklid.

Hiljutine analüütik Altcoin Sherpa ütles, et Bitcoini konsolideerimine vahemikus 30 000 kuni 40 000 dollarit peaks pakkuma kindlat tuge. Analüütik on täiesti kindel, et Bitcoin tõuseb järgmise kuue kuni kaheksa nädala jooksul 50 000 dollarini:

Olen äärmiselt kindel, et järgmise 6-8 nädala jooksul näeme ülemist 40 dollarit – madalaimat 50 000 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*