Veebruar kriitiline Bitcoini ja Altcoinide jaoks!

26. jaanuaril 2022 teatas USA Föderaalreserv (FED) oma intressiotsusest. Paljud varad, nagu kuld, amortiseerisid pärast seda, kui intressimäära otsus jäi samaks. Samal ajal on väärtuse säilitamiseks peetud Bitcoini ja altcoinide hind langenud. Uude kuusse astudes on kujunenud ka mõne asjatundja ootused. Kriptokoin.com Kui jagame oma mõtteid veebruarist, mida eksperdid kirjeldavad kui “kriitilist”… Bitcoini (BTC) hind ja üksikasjalikud turuandmed siit sa näed.

Mida oodata Bitcoini ja üldise krüptovaluutaturu jaoks?

Toimetaja Şenay Zeren juhtis tähelepanu sellele, et krüptovaluutad on muutunud tänu Föderaalreservi signaalile rahapoliitika karmistamiseks, teatades samal ajal oma intressimäärade otsuseid. Teisalt osutas Huobi globaalse uurimistöö juht Beste Naz Süllü veebruaris kogetavatele olulistele arengutele ja edastas kriitilised tasemed, mida BTC suudab näha. Süllü juhtis tähelepanu, et veebruaris võiks USA rahandusministrile volitused anda ning USA väärtpaberi- ja börsikomisjon (SEC) võiks anda USA pankadele loa pakkuda krüptoraha teenuseid.

Nendides, et ühtset strateegiat ei saa krüptorahaga kauplemisel sel kuul oodatavate arengute tõttu rakendada, toob ekspert välja, et nõrkus turul üldiselt jätkub ning korrelatsioon BTC ja aktsiaturgude vahel on tugev. Öeldes, et märtsis peetava Fedi koosoleku intressitõusu ootus on BTC-d negatiivselt mõjutanud, rõhutab ekspert, et hetkemaht on tõsiselt langenud ja isegi NFT maht on ületanud BTC mahtu. Süllü märgib, et finantsvõimendusega tehingud on samuti kõrged, ja juhib tähelepanu sellele, et BTC peab murdma 40 600 dollarit, et siseneda selgesse trendi, osutades samas toetustasemeks 32 600 dollarile.

Lõpuks selgitab kulla- ja rahaturgude spetsialist İslam Memiş, et veebruar on kriitiline. Ta nendib, et investorid võivad uuesti krüptorahaturule siseneda koos üllatuslike krüptovaluuta reguleerimise uudistega Türgist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*