Kuumad prognoosid BTC, XRP, DOGE, SOL ja nende 6 Altcoini jaoks on väljas!

Analüütik Rakesh Upadhyay praegused prognoosid Bitcoini, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ja DOGE jaoks Kriptokoin.com‘sisse. BTC ja altcoinid üritavad jaanuari positiivselt lõpetada, ületades üldise vastupanu taseme, kusjuures Bitcoini eesmärk on tagastada 40 000 dollari suurune toetus. Kas Bitcoin ja peamised altcoinid võivad kuu lõpetada tugeva tasemega? Uurime selle väljaselgitamiseks 10 parima krüptovaluuta edetabeleid.

BTC, ETH ja BNB ennustused

BTC/USDT. Bitcoin on tugevas langustrendis tagasi tõmbunud. Esimene märk meeleolu muutumisest oleks paus ja sulgemine üle 20 päeva eksponentsiaalse libiseva keskmise (39 318 dollarit). Selline samm viitaks sellele, et nõudlus ületas pakkumise 20-päevase EMA takistuse lähedal. BTC/USDT paar võiks seejärel liikuda 50-päevase lihtsa libiseva keskmise (43 791 dollari) poole. Ja vastupidi, kui hind langeb praeguselt tasemelt või 20-päevasest EMA-st, näitab see, et karud kaitsevad seda taset agressiivselt. Analüütiku sõnul võib paar hiljem langeda 35 507,01 dollarile.

Investoritel on nende 3 Altcoini jaoks Bitcoini ja ETH-d otsas!

ETH/USDT. Eeter (ETH) seisab silmitsi takistusega läbimurdetaseme lähedal 2652 dollari juures. See näitab, et kauplejad ostavad dippe 31. jaanuari küünlajalga pikast sabast vaadatuna. Pullid püüavad nüüd taas tõsta hinda üle kriitilise takistuse 2652 dollari ja 20-päevase EMA (2802 dollari) juures. Kui neil õnnestub, viitab see sellele, et müügisurve võib langeda. Seejärel näevad pullid ava ja proovivad suruda paari kanali takistusjoonele. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb praegusest tasemest või 20-päevasest EMA-st, proovivad karud tõmmata ETH/USDT paari 2300–2159 dollari toetustsooni.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB) sisenes kanalisse uuesti 25. jaanuaril, kuid taastumine langes 400 dollari lähedale. See näitab, et karud pole veel alla andnud ja müüvad rallidel. Kui karud vajuvad ja hoiavad hinda kanalist madalamal, võib BNB/USDT paar uuesti testida kriitilist tugitsooni vahemikus 330–320 dollarit. Langevad liikuvad keskmised ja RSI negatiivsel territooriumil viitavad sellele, et müüjad hoiavad ülekaalu. Selle negatiivse arvamuse muudab kehtetuks lühiajaline läbimurre ja see suletakse üle 20-päevase EMA. Seejärel võib paar tõusta kanali takistusjooneni.

Teatage Binance Hack Shieldist

ADA/USDT. Pullide suutmatus 1 dollari suurusest psühholoogilisest toetusest märkimisväärselt taastuda viitab agressiivse ostmise puudumisele sellel tasemel. Nüüd püüavad karud oma eelist suurendada ja Cardano (ADA) taset alla 1 dollari lükata. Mõlemad liikuvad keskmised on allapoole kaldu ja RSI on negatiivsel territooriumil, mis viitab sellele, et karud domineerivad. Paus ja sulgemine alla 1 dollari võib tähistada langustrendi järgmise etapi algust. ADA/USDT paar võib langeda 0,80 dollarile ja seejärel kanali tugiliinile.

SOL/USDT. Solana (SOL) on viimastel päevadel konsolideerunud kitsas vahemikus 80,83–104,82 dollarit. Pullid üritasid hinda vahemikust kõrgemale suruda, kuid ebaõnnestunult ning nüüd püüavad karud võimalusest kinni haarata ja altcoini 80,83 dollarist allapoole lükata. Kui need on edukad, võib SOL/USDT paar jätkata oma langustrendi. Paar võib esmalt langeda kanali toetusjoonele, kus pullid saavad proovida langust peatada. Kui nende pingutused ebaõnnestuvad, võib paar langeda 66,03 dollarile.

Analüütik: 2022. aasta on SOL-i ja 4 Altcoini jaoks plahvatuslik aasta!

XRP/USDT. Ripple (XRP) on viimastel päevadel konsolideerinud 0,54–0,65 dollarit. Pärast seda, kui õhutakistust ei õnnestunud läbi murda, võib hind nüüd langeda vahemiku toele. Allapoole kalduvad liikuvad keskmised ja RSI ülemüüdud tsoonis viitavad karude eelisele. Kriitiline tase, mida negatiivselt jälgida, on 0,54 dollarit, sest kui see puruneb, võib XRP/USDT paar langeda 0,50 dollarile. Positiivne on see, et paus ja sulgemine 20-päevase EMA (0,66 dollari) kohal on esimene märk pullide pöördumisest.

LUNA/USDT. Terra LUNA märgil on raskusi alaneva kanali tugiliinilt tagasilöögi säilitamisega. See viitab sellele, et sentiment on negatiivne ja nõudlus väheneb kõrgemal tasemel. Kui põrgatamine ei suuda uuesti kõrgemat taset säilitada, võivad müüjad tunda võimalust ja proovida LUNA/USDT paari kanali alla suruda. Kui praegune taastumine jätkub, püüavad pullid algatada leevendustralli, mis võib jõuda 20-päevase EMA-ni (63 dollarit). Kui hind sellest takistusest langeb, võib paar naasta 37,50 dollarile.

Plahvatava Terra (LUNA) kohta avaldatud prognoosid:

Prognoosid DOGE, AVAX ja DOT jaoks

DOGE/USDT. Dogecoin (DOGE) on viimastel päevadel konsolideerinud 0,13–0,15 dollarit. See viitab sellele, et pullid ostsid toe lähedalt, kuid ei suutnud hinda tõsta õhutakistusest kõrgemale. Väike positiivne on see, et RSI on tõusuteel, mis näitab, et müügisurve võib langeda. Kui aga ostjad ei suuda hinda tõsta üle 0,15 dollari, võivad karud end ümber rühmitada ja proovida DOGE/USDT paari toest allapoole lükata. Sulgemine alla 0,13 dollari võib kaasa tuua rohkem müüki ja viia paari psühholoogilise tasemeni 0,10 dollarit.

DOT/USDT. Polkadoti (DOT) nõrk taastumine tugevast toest 16,81 dollari juures viitab ostude puudumisele praegusel tasemel. Allapoole kalduvad liikuvad keskmised ja RSI ülemüüdud tsooni lähedal viitavad sellele, et vähima takistuse tee on negatiivsed. Kui karud vajuvad ja hoiavad hinda allpool 16,81–15,83 dollari toetustsooni, näitab see langustrendi taastumist. DOT/USDT paar võib hiljem langeda tugeva toe suunas 10,37 dollaril. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind tõuseb praeguselt tasemelt, teevad pullid veel ühe jõupingutusi, et lükata paar kõrgemale 20-päevasest EMA-st (20,98 dollarit).

See Altcoin võidab Polkadoti paraahela oksjoni: see käivitub!

AVAX/USDT. AVAX seisab silmitsi tugeva vastupanuga läbimurde tasemel 75,50 dollaril, mis näitab, et sentiment on endiselt negatiivne ja karud müüvad rallidel. Langevad libisevad keskmised ja RSI negatiivses tsoonis viitavad sellele, et karudel on ülekaal. Müüjad püüavad nüüd lükata hinda alla kohese toe, 61,06 dollarit. Kui nad seda teevad, võib AVAX/USDT paar langeda tugevasse tugitsooni vahemikus $ 51,04 kuni $ 47,66. Tõenäoliselt kaitsevad härjad seda ala tugevalt. Esimene tugevuse märk on paus ja sulgemine üle $75,50. Teise võimalusena võib langus alla 47,66 dollari anda märku langustrendi taastumisest.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*