Kulla hind on teel nendele tasemetele!

24
ads

Kulla hind tõusis esmaspäeval USA alguses kauplemisel seoses mõningase lühiajalise kauplemisega futuuriturgudel ja pärast hiljutist tugevat kahjumit sularahaturgudel. Vanemanalüütik Jim Wyckoff nendib, et kulda on lühiajaliselt tehniliselt endiselt üle müüdud ja oodata on täiendavaid korrigeerivaid põrke.

Kullahinna peamised ülemaailmsed arengud ja tehnilised tasemed

Ülemaailmsed aktsiaturud tõusid valdavalt üleöö. New Yorgi päevasessiooni alguses viitavad USA aktsiaindeksid kitsale segasele avangule. Kriptokoin.com Nagu me teatasime, on inflatsiooniprobleemid suured ja Föderaalreserv näib olevat selle kontrolli all hoidmise kõverast tagapool. Pandeemia kestab endiselt teist aastat, põhjustades ülemaailmseid majandusprobleeme ning pinged Ukrainas ja Venemaal kasvavad. Kõik eelnev vähendab analüütiku hinnangul kauplejate ja investorite riskiisu turul.

Öistes uudistes alustati kolmandat nädalat järjest uut droonirünnakut Araabia Ühendemiraatide vastu. Tõenäoliselt olid süüdi Iraani toetatud Houthi terroristid. Turud sellele uudisele eriti ei reageerinud. Suurtel välisturgudel on täna toornafta hind tugevam ja kaupleb umbes 87,50 dollari ringis barreli kohta. USA dollari indeks (DXY) on täna nõrk. USA riigikassa 10-aastase riigikassa tootlus on praegu 1789%.

kulla hind

Analüütik märgib, et tehniliselt on aprillifutuuride kullapullid ja -karud üldiselt lühiajalises tehnilises mänguväljas. Pullide järgmine hinnatõusu eesmärk on sulgeda veebruari futuurilepingud üle kindla takistuse 1825 dollari tasemel, samas kui karude järgmine lühiajaline langushinna sihtmärk on lükata futuuride hinnad alla kindla tehnilise toe tasemele 1,75,40 dollarit, mis on detsembri madalaim hind. Analüütik juhib tähelepanu järgmistele tehnilistele tasemetele:

Esialgne vastupanu on 1800 dollarit, millele järgneb 1810 dollarit. Esialgne toetus on öösel madalaim 1785,80 dollaril, millele järgneb jaanuari madalaim hind 1780,60 dollaril.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply