Coinbase’is on 2 Altcoini: hinnad lendavad koos uudistega!

23
ads

Coinbase teatas, et on noteerinud kaks Solana (SOL) ökosüsteemi altcoini. Pärast seda uudist USA suurimast krüptovaluutabörsist tõusid nii SOL-i hind kui ka noteeritud altcoinide väärtus. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Coinbase puhub need altcoinid noteerimise uudistega

Krüptobörs teatas esmaspäeval, et loetleb Solanas asuvate detsentraliseeritud börside Orca ja Bonfida märgid ORCA ja FIDA. See on esimene kord, kui mitte-Ethereumi varad börsil noteeritakse. Varem oli ta noteerinud ainult Ethereumi (ETH), Avalanche’i (AVAX) ja Solana (SOL) kohalikud osalused. Pärast noteerimist tõusis Solana hind 90 dollarilt 108 dollarile.

Viimastel päevadel alanud turu langusega sammu pidades langes Solana 80 dollarile. Samuti väärib märkimist, et SOL ei suutnud terve jaanuari jooksul 100 dollari taset ületada. Teine hinnaaktsiooni toetav katalüsaator oli investeerimisteade Solana enim kasutatud ja tuntumasse Blockchaini rahakotti Phantom. Esmaspäeval lõpetas Phantom krüptoinvesteeringute ettevõtte Paradigmi juhitud 109 miljoni dollari suuruse investeerimisringi ja käivitas oma iOS-i rakenduse.

Samal ajal jätkas ORCA tõus esmaspäevast. Viimase 24 tunni jooksul on mündi hind tõusnud 26 protsenti. Krüptovaluuta, mis suutis tõusta 4,04 dollarini, praegune väärtus on umbes 3,84 dollarit. Teisest küljest näib, et FIDA ei suutnud pärast noteerimisuudiseid oma tõusu säilitada. Kuigi krüptovaluuta tõusis 2,79 dollarini, vahetab see omanikku hinnaga 2,36 dollarit ja selle kirjutamise hetkel oli kahjum 2%.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply