Kui Bitcoin libiseb nendele põhjadele, ostan agressiivselt!

Krüptovaluutad on langenud karuturule, kuid arvavad siiski, et taastumiseks on suur potentsiaal, jagab CryptoStackersi asutaja Forrest Przybysz Bitcoini (BTC) madalaimat hinda ja järgmist sihtmärki. Täpsemalt Kriptokoin.com lugeda.

“Ma ostan julmalt Bitcoini (BTC) nendel tasemetel!”

Forrest Przybysz ütleb, et turul ripub pessimismi ja FUD (hirm, ebakindlus ja kahtlus) laine ning tema arvates on tõenäoliselt ees veel suurem volatiilsus. Lähitulevikus näitavad Przybysz’i graafikud, et Bitcoin (BTC) peaks lööma. Token on üle müüdud, mis tähendab, et pessimism märgi väljavaadete suhtes on liiga palju ja liiga kiiresti kõikunud. Przybysz usub, et Bitcoin ületab järgmise nädala või kahe jooksul tõenäoliselt 40 000 dollarit.

Kuigi Bitcoini põhi on alles ees, usub Przybysz, et põhi on lähedal. Kui ta aga eksib ja token langeb 20 000 dollari keskpaigani, ostab krüptoekspert agressiivselt.

Mind ei üllataks, kui näeksin, et me saavutame madalaima taseme, umbes 26 000 dollarit. Tegelikult on see tase, mida ma isiklikult väga-väga agressiivselt ostaksin.

Przybysz peab “krüptotalve” võimalust praegusel hetkel “mõõdukalt mõistlikuks”, kuna hinnad ja sentiment langevad ning jäävad varahoidlasse. Ta ennustab, et kui see kohutav tulemus realiseerub, kulub Bitcoini praegusele tasemele naasmiseks umbes kaheksa kuud. Krüptotalved on ajalooliselt kestnud mitu aastat, kuid Przybysz usub, et selline kordumine on ebatõenäoline.

Przybysz ütleb, et Bitcoin peaks järgmise pooleteise aasta jooksul tõusma ATH tasemele. Krüptoekspert ütleb, et ta ei oleks “üllatunud”, kui Bitcoin saavutaks uute tippude “oluliselt varem”, potentsiaalselt USA valimiste paiku novembris. Przybysz ennustab, et kui BTC langeb 26 000 dollarini, tõuseb see aasta lõpuks 90 000 või 100 000 dollarini. Kui põhi on juba käes, lisab Przybysz, et digitaalse vara ATH-tase, mis on ligikaudu 70 000 dollarit, on realistlikum ja praegune “tagasi keskmisele” tase on 51 000 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*