Analüütik üllatas kullainvestoreid ja ütles: “See on parem”!

37
ads

“Võib-olla pole hõbeda hinnanäitajad nii kehvad,” ütles finantsanalüütik Kelsey Williams, märkides, et hõbe vastab ootustele, vähemalt kulla hinna järgi. Kelsey Williams, kes analüüsib kulla hinda üle kulla-hõbeda suhte, selgitab oma hinnanguid ja kommentaare oma sõnadega. Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Mida tähendab kulla/hõbeda suhe?

Need, kes väidavad, et hõbedale on kulla hinnaga võrreldes suur hüvitis, peaksid pöörama erilist tähelepanu. Kulla ja hõbeda hindade võrdlemisel lähtuvad mõned investorid ja analüütikud hõbeda kõrgema hinna ootuses sellest, et tagasipöördumine stabiilse kulla ja hõbeda suhte juurde (16:1) on vältimatu.

Argument põhineb veendumusel, et suhtel on põhimõtteline õigustus ja kaks metalli tõmmatakse selle poole. 1792. aasta rahapaja seaduses fikseeriti kulla hinnaks 20,67 untsi. Ja hõbeda hind on 1,29 untsi. Mõlema metalli ametlikud fikseeritud hinnad kehtisid siis, kui Föderaalreservi loomine lubati 1913. aasta kongressi aktiga.

kullast

Kui kollase metalli hind tõusis 2020. aasta augustis 2060 dollarini, oli see eelmise sajandi kõigi aegade kõrgeim hind ja peaaegu sajakordne hind (2060 dollarit jagatud 20,67 dollariga). See on korrelatsioonis USA dollarites ostujõu üheksakümne üheksa protsendilise vähenemisega sama aja jooksul. 2020. aasta augustis oli hõbeda hind 29,26 dollarit. Mis ei olnud kõigi aegade kõrgeim. Samuti on hõbeda hinna mitmekordne tõus enam kui kakskümmend kolm korda (29,26 dollarit jagatud 1,29 = 22,68) korda võrreldes kulla sajakordse kallinemisega.

See tähendab, et hõbeda hind pole inflatsiooni mõjudega kaasas käinud. Pole isegi lähedal sellele. Et hõbe langeks kokku kulla sajakordse hinnatõusuga 2060 dollarilt, peab hõbeda hind olema 129 dollarit. (129 dollarit jagatud 1,29 dollariga = 100).

Mis on uus kulla/hõbeda suhe?

Hõbeda hind, mis langes koos teiste toorainetega 1920. aastate kümnendi jooksul, oli 1931. aasta märtsis 0,29 dollarit. Hõbeda hind langes 75 protsenti 1919. aasta juuni kõrgeimalt 1,13 dollarilt. Hõbeda ametlik hind oli endiselt 1,29 dollarit. Seega oli hõbeda kogus ühes hõbedollaris väärt ligi kaheksakümmend protsenti vähem kui ametlik valitsuse hind.

kullast

Kui kasutame hõbeda hinnanäitajate mõõtmiseks edaspidi 0,29 dollarit (täiesti inspireeriv hind ja vaid senti madalam kui kõigi aegade madalaim hind 0,28 dollarit), leiame selle 2020. aasta augustis 29,26 dollarit. Hõbeda kallinemine on praegu ligi sajakordne ja vastab kulla sajakordsele tõusule.

Kahe metalli suhte arvutamine annab üsna erineva tulemuse kui ametlik arv 16:1. Kui jagame 20,67-dollarise kullahinna hõbeda puhul 0,29-dollariga, on tulemuseks suhe 16:1 asemel 71:1. Seda võrreldakse soodsalt suhtega 70:1 (2060 dollarit jagatud 29,26 dollariga), mis tuleneb mõlema metalli 2020. aasta augusti tippude arvutusest.

Mis peaks siis olema lahendus?

Kui võrrelda hõbeda ja kulla hindu, on hõbeda mõõtmine depressiooniajastu madalaima taseme järgi realistlikum kui fikseeritud 1,29-dollarilise hinna kasutamine. Investorid ja teised peaksid uuesti läbi vaatama väited, mille kohaselt on hõbe vähem väärt kui kuld. Kui aga tunnete, et kulla ja hõbeda suhte arvutamine ja sellele tuginemine on õigustatud, pidage meeles järgmist:

  1. Praegune kulla-hõbeda suhe on 78:1; mitte 16:1
  2. Kollaste metallide ja hõbeda hinna suhe on kulla kasuks tõusnud juba üle nelja aastakümne.
  3. Kuni USA dollar jätkab oma ostujõu langust, jätkab kulla ja hõbeda suhte suurenemine kulla kasuks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply