Krüptovaluutade reguleerimise kuupäevad on välja kuulutatud!

Enamik Venemaa ametnikke teatavad, et nad toetavad pigem krüptovaluutade reguleerimist kui keeldu. Seetõttu järgib Venemaa keelustamise asemel regulatiivset tegevuskava. Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

  • Tegevuskava, mis seab keeldude asemel digivaradele piiranguid, on saanud Venemaa võimudelt toetust.
  • See tegevuskava on vastuolus riigi keskpangana tegutseva Venemaa Keskpanga eelmisel nädalal välja pakutud keeluga.
  • Venemaa keskpank toetab endiselt krüptorahade keelustamist.

Venemaa agentuurid pooldavad pigem krüptovaluutade reguleerimise tegevuskava kui ulatuslikku keeldu, nagu eelmisel nädalal kardeti.

Venemaa jagas krüptoraha reguleerimise kuupäevi!

Reutersi teatel on Venemaa võimud tulnud välja plaaniga piirata ja reguleerida krüptovaluutadega kauplemist ja kaevandamist ilma selle tööstuse otsese keelamiseta. Teekaardis on sätestatud erinevad tähtajad. Maikuuks soovib Venemaa omada ühilduvusplatvormi peer-to-peer tehingute jaoks. Novembriks on eesmärgiks võtta kasutusele rahapesuvastase võitluse juhised, mida soovitab Financial Action Task Force. Ja 2022. aasta lõpuks peaksid kehtima krüptobörside registreerimisreeglid.

Dokumendis on ette nähtud ka karistused riigis tegutsevatele ettevõtetele, kes ei avalda oma krüptotehinguid. See võib isegi jõuda nii kaugele, et Venemaa kodanikud peavad teatama kõigist krüptovaradest. Teatavasti võtsid tegevuskava täielikult vastu selle väljatöötamisega seotud institutsioonid ja sellele kirjutas alla asepeaminister Dmitri Tšernõšenko.

President Vladimir Putin eeldas, et toetab kavandatud tegevuskava

President Vladimir Putin peaks kavandatud tegevuskava toetama. Eelmisel nädalal astus Putin vastu Venemaa keskpanga poolt välja pakutud krüptovaluutade keelustamisele, öeldes, et keskpank “ei tohiks meie tehnoloogilisele progressile takistada”. Ta soovitas ka, et eeldades, et tööstus on reguleeritud ja maksustatud, võib Venemaa säilitada oma konkurentsieelise krüptokaevandamises tänu võimsuse ülejäägile.

5 enimkaubeldavat metaverssi münti

Venemaa regulatiivne tegevuskava näib krüptotööstuse jaoks soodsam kui eelmine ulatuslik keeld, mille Venemaa Keskpank eelmisel nädalal välja pakkus. Venemaa keskpank nõudis toona krüptovaluutatehingute keelustamist, viidates murele finantsstabiilsuse pärast. Samuti nõuti krüptokaevandamise keelustamist energiamahuka protsessi keskkonnamõju tõttu. Pank kehtestas ka finantsasutustele krüptovaradesse investeerimise keelu.

Venemaa keskpanga eesmärk on keelustada krüptoraha omamine!

Venemaa keskpank teatas, et on täna välja kuulutatud tegevuskavaga tuttav. Siiski nõudis ta rangemaid piiranguid, öeldes, et “on vaja ka koostada föderaalseadus, kehtestada keeld ja määrata vastutus selle keelu rikkumise eest.” Panga finantsstabiilsuse juht Elizaveta Danilova lisas, et pank ei kavatse keelata krüptoraha omamist. Venemaa keskpank ei saa oma pakutud soovitusi üksi ellu viia, mis tähendab, et ta peab lähikuudel jätkama läbirääkimisi teiste Venemaa institutsioonidega.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*