Investeerimisettevõtte Altcoin, NFT, Web3 ja Metaverse ennustused!

41
ads

Paul Veradittakit, üks Pantera Capitali investoritest, on avaldanud oma NFT, Web3 ja metaverse aruande altcoini turu 2022. aasta väljavaadete kohta. Aruande pealkirjad Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Teise astme altcoini projektid ja rullid

Veradittakiti sõnul toimub 2022. aastal kogu tegevus teise astme altcoini projektidega. Layer-2 Blockchains on 2021. aastal tohutult kasvanud ja Pantera investor peab neid Ethereumi skaleeritavuse jaoks oluliseks. Osa artiklist sisaldab järgmist:

Kuna krüptode levik kasvab jätkuvalt, süveneb Ethereumi võrgu ülekoormus, mis süvendab probleeme latentsuse ja tasudega. Koondfailid on Ethereumi kasvu säilitamiseks kriitilise tähtsusega, tagades andmetöötluse infrastruktuuri suure skaleeritavuse, võimaldades kasutajatel suhelda dAppidega, mille kasutatavuse suhtes on sarnased või paremad ootused nagu traditsiooniliste veebirakenduste puhul.

Analüütikud ootavad veebruari: need 7 Altcoini võivad jõudsalt tõusta!

Ethereum ja Bitcoin

See kategooria viitab esimese kihi plokiahelate või niinimetatud Ethereumi tapjate sõjale. Pantera investor on avalikult kaldu eelkõige ühe poole:

Hiljutised tegevused Solana kogukonnas, sealhulgas detsentraliseeritud sotsiaalmeedia käivitamine ja mängude tohutu rahastamine, näitavad, et ökosüsteem kasvab järgmisel aastal tohutult.

Veel üks suund, mida Veradittakit mainib, on sillad, mis “võimaldavad koostalitlusvõimet väga erinevate võrkude vahel”. Ta arvab, et need kiirendavad mitte-Ethereumi ökosüsteemide kasvu:

Üldiselt suurendab ahelatevahelise infrastruktuuri täiustamine kiirust, millega alternatiivsed esimese kihi plokiahelad saavutavad tõmbejõudu, ja soodustab tõeliselt jõulise mitmekanalilise krüptoökosüsteemi arengut.

Altcoin, NFT, Web3 ja Metaverse ennustused!

Web3-s ja NFT-s

See teema on seotud eelmisega. Kuid Pantera investor satub millessegi väga huvitavasse:

2022. aastal näeme rohkem projekte, mis laiendavad ahelasisese omandi ulatust, andes kasutajatele täieliku ja funktsionaalse kontrolli oma identiteedi ja digitaalmaailmas kohaloleku üle. Üks on kindel, maailm vajab kõigi teenuste jaoks ühtset sisselogimist. Keegi ei saa eemaldada, kui palju paroole peame meeles pidama. See on tõeline probleem.

Veradittakit arvab, et NFT-de populaarsus kasvab ka järgmisel aastal tohutult, ja täpsustab:

2022. aasta NFT projektid näitavad kasutusjuhtude oluliselt suuremat mitmekesisust ja seadistavad ümber digitaalse meediaga suhtlemise ja omandiõiguse laiemalt mõtlemise.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply