Hiiglasliku panga kullaprognoos, mis ütleb: “Osta”!

27
ads

Goldman Sachs käsib investoritel osta kulda, et kaitsta oma raha kasvava inflatsiooni ja intressimäärade eest. Lisaks on uuendatud panga kullaprognoosi, mis tasemeid väärismetall lähiperioodidel näeb. Nüüd ennustab pank, et kuld võib tõusta kuni 2050 dollarini. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Wall Streeti pank tegi avalduse Bitcoini ja kullaprognoosi kohta

Wall Streeti panga analüütikud saatsid klientidele teate pealkirjaga “Kuld: aeg osta kaitsekinnisvara”. Väärismetalli nähakse vahendina jõukuse säilitamiseks, kui kasvav inflatsioon vähendab selle rahalist väärtust. USA Föderaalreserv (FED) andis eelmisel nädalal märku, et intressimäärade tõus võib tulla märtsis, et pidurdada hinnatõusu. Investeerimispanganduse hiiglane juhtis neile arengutele tähelepanu ja ütles kulla kohta järgmist:

Kuld on USA reaalintressimäärade hiljutise tõusu ajal püsinud väga vastupidavana. Meie arvates on selle põhjuseks kulla staatus nii inflatsioonivastase kui ka kaitsva varana.

Vanemanalüütik on mures: surmarist moodustub kullas!

Analüütikud tõstsid oma kuue kuu prognoosi 2050 dollarile untsist. Kuld lõpetas nädala 1788 dollaril. Seevastu BTC kohta samuti oma kommentaare andnud analüütikud väitsid, et Bitcoin on viimastel nädalatel langenud kõrvuti kiiresti kasvavate aktsiatega ning on aasta algusest kaotanud viiendiku oma väärtusest. See ennustus pärineb pärast viimast märkust, milles öeldakse, et Bitcoin võtab kullalt turuosa ja selle väärtus jõuab viie aasta pärast 100 000 dollarini. Kuid nad hoiatasid, et Bitcoini kaevandamiseks vajalik energia võib selle populaarsust takistada.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply