Ettevaatust selle DeFi Altcoini projektiga: sellel on Ponzi lingihaldur!

Wonderland DeFi altcoini kogukond on raputatud, kui Twitteri kasutaja paljastas anonüümse juhi, kellel on sidemed ajaloo ühe suurima krüpto-Ponzi skeemiga. DeFi altcoini platvormi Wonderlandi tippjuhiks osutus Michael Patryn, üks ebaõnnestunud krüptobörsi QuadrigaCX kaasasutajatest. Reguleerivad asutused jõudsid järeldusele, et QuadrigaCX oli Ponzi skeem pärast seda, kui 2018. aastal kadus ligi 190 miljonit dollarit krüptovaluutasid. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

Skandaal DeFi altcoini projektis

Wonderlandi märk TIME langes neljapäeval novembri kõrgeimalt 10 000 dollarilt kõigi aegade madalaimale tasemele 335 dollarile. Populaarse detsentraliseeritud finantsplatvormi Wonderlandi fännid on jahmunud pärast seda, kui üks Twitteri kasutaja avalikustas tippjuhi isiku, kes oli varem seotud ajaloo ühe suurima krüptovaluutade skandaaliga. Kuni viimase ajani oli Michael Patryn Wonderlandi kogukonnas anonüümselt tuntud kui “Sifu” ja ta vastutas oma riigikassa haldamise eest. Kuid ta saavutas kuulsuse varem ebaõnnestunud Kanada krüptobörsi QuadrigaCX kaasasutajana. Enne seda tegeles ta pettuste ja vargustega. Pärast tema identiteedi paljastamist loobus ta oma rollist Wonderlandina, mis kirjeldab end kui “esimest detsentraliseeritud ahelatevahelist reservvaluutaprotokolli”.

See DeFi Altcoin siseneb populaarsele börsile: hind on leotatud!

Platvorm DeFi, mida teenindatakse Avalanche’i plokiahela võrgus, pakub 83 000% tootlust investoritele, kes laenavad krüptovarade korvi, mis toetab selle natiivset märki. Veebisaidi andmetel on Wonderlandi riigikassa saldo ligikaudu 675 miljonit dollarit ja hoiule on antud üle 820 000 TIME märgi. Wonderland Discordi kanalil on üle 91 000 liikme ja vestlused hõlmavad kõike alates meemidest kuni tehnilise analüüsi ja hinnakõikumiste aruteludeni. Paljastus Patryni osalusest Imedemaal aga hirmutas kogukonna liikmeid. Juba enne Quadriga kokkuvarisemist oli Patrynil, kes varem kandis nime Omar Dhanani, kriminaalmenetlus. Ta veetis aega föderaalses vanglas ja saadeti Kanadasse pärast seda, kui ta mõisteti 2005. aastal süüdi krediit- ja deebetkaardipettuste vandenõus ning 2007. aastal varguse, arvutipettuse ja suure varguse vandenõus.

Kuum arendus: Coinbase loetleb 4 uut Altcoini!  Hinnad Lendavad

Tema minevik on täis pimedust.

Hiljem 2013. aastal asutasid Patryn ja Gerald Cotten QuadrigaCX, mis on kasvanud üheks Kanada suurimaks krüptobörsiks. Kuid 2019. aastal suri Cotten reisil Indiasse vaid 12 päeva pärast testamendi muutmist. Tema naine ei avaldanud surma rohkem kui kuu aega hiljem ja Wall Street Journal teatas, et Cotten jättis umbes 250 miljonit dollarit krüptohoidlasse, millele ta pääses üksi juurde pääsema. Ettevõte läks kaks nädalat hiljem pankrotti. Kui ettevõtte veebikontodelt lahkus raha hunnikutes ja rahapesijate poolt tavaliselt kasutatavatel börsidel liikus, hakkas kogunema tõendeid selle kohta, et halb mäng on kohe käes. Varsti pärast seda saabus uudis, et ligi 190 miljonit dollarit krüptovaluutat 115 000 kliendile loeti kadunuks. Ontario väärtpaberikomisjon on sellest ajast peale kindlaks teinud, et QuadrigaCX on Ponzi skeem. “See, mis Quadrigaga juhtus, oli vanamoodne pettus, mis oli mähitud kaasaegsesse tehnoloogiasse,” ütles regulaator.

Saladuse eesriie: Bitcoini börsi tegevjuht sureb ja sajad miljonid kaovad!

Patryn on hoidnud madalat profiili alates QuadrigaCX-i skandaalist, tegutsedes oma online-aliase all. Septembris andis Wonderland välja TIME märgi. Patrynit on kirjeldatud kui asutajameeskonna põhiliiget. Ja kolmapäeval selgus Patryni tegelik isik. Salakaval Zachxbt.eth, kes on varem digitaalsete varade ruumis paljastanud erinevaid tumedaid näitlejaid. Twitteris avaldas ta QuadrigaCX kaasasutaja Michael Patryni isiku. Inimeste usaldus Wonderlandi vastu on kõikunud, kuna QuadrigaCX on üks kurikuulsamaid “väljumise pettusi” digitaalsete varade ajaloos. Teine Twitteri kasutaja ütles: “Iga kord, kui midagi sellist juhtub, tundub see meie tööstus äärmiselt ebapädev. Mul on häbi,” kurtis ta. Native Wonderland token TIME langes novembris oma tipptasemelt, umbes 10 000 dollarilt, neljapäeval kõigi aegade madalaimale tasemele, 335 dollarile, tehes sellest ühe halvima tootlusega krüptovaluuta isegi krüptoturu laiema languse taustal.

Ainult see Altcoin on rohelisel tahvlil, kui turud veritsevad!

Samal ajal peab DeFi platvorm praegu läbirääkimisi ühinemise üle krüptolaenu turuplatsiga Abracadabra. Wonderlandi asutaja Daniele Sestagalli kinnitas hiljem Zachxbt.ethi väiteid säutsus, millele järgnes ametlik avaldus. “Inimese minevik ei määra tema tulevikku,” ütles ta, kuid nõustus, et Patryn peaks rahahalduri kohalt tagasi astuma “kuni selle kinnitamiseks hääletatakse.” Ta selgitas, et Imedemaa turvalisuse tagamiseks on kõik Imedemaa rahalised vahendid kaitstud tema ja teiste Imedemaa meeskonna liikmete vahelise “mitmekordse allkirja” protsessi kaudu.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*