Bitcoin, Solana, LUNA, DOGE ja AVAX Hinnaennustus!

Nädala viimasel päeval ei suutnud härjad initsiatiivi enda käes hoida, kuna enamus krüptorahasid oli taas punases tsoonis. Krüptoanalüütik Denys Serhiichuk analüüsib Bitcoini (BTC), Solana (SOL), Terra (LUNA), Dogecoini (DOGE) ja Avalanche’i (AVAX) hinda. Analüüsisime ka Denys Serhiichuki analüüsi. Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Bitcoini, Solana, Terra, Dogecoini ja Avalanche analüüsid

Bitcoin (BTC)

Bitcoini (BTC) hind on alates eilsest tõusnud 0,48%, kuna altcoinid langesid.

BTC

Päevagraafikus läheneb BTC 39 573 dollari takistuse tasemele. Kui ostjad suudavad selle lahti murda ja ülaltoodud parandada, võib see muutuda keskmiseks kasvuks. Selline hinnaaktsioon kehtib veebruari keskpaigani.

Päikesepaiste (PÄIKE)

Solana ei suutnud Bitcoini tõusu jälgida ja langes 2,12%.

Solana

Pärast seda, kui Solana põrkas tagasi toetustasemelt 87,73 dollaril, jätkab hind kauplemist külgsuunas, kogudes jõudu järsemaks liikumiseks. Sel juhul tuleks suurt tähelepanu pöörata 104,82 dollari tasemele; Selle taseme murdmine võib olla jätkuva kasvu eelduseks.

Maa (KUU)

LUNA on nimekirja suurim kaotaja, langedes 7,43%.

LUNA

LUNA näeb teiste altcoinidega võrreldes palju halvem välja. Hind naaseb igapäevase aja jooksul hiljuti testitud tugitasemele 47,44 dollarit. Kui karudel õnnestub see maha murda, võib langus lähipäevil jätkuda järgmisele tasemele 37,88 dollaril.

Dogecoin (DOGE)

DOGE on viimase 24 tunni jooksul langenud 0,53%.

Solana

Vaatamata langusele kaupleb DOGE külgsuunas, kuna hind langeb 0,1310-dollarise toe ja 0,1506-dollarise takistuse vahele. Praegu on hind lähemal vastupanule, mis tähendab, et pullid on mingil määral tugevamad kui karud. Selles kontekstis, kui ostjad korrigeerivad 0,15 dollari tsoonist kõrgemat, võib tõus peagi jätkuda 0,16 dollarini.

Avalance (AVAX)

AVAX pole reeglist erand, langedes 1,17%.

Solana

AVAX asub 76,57-dollarilisele takistustasemele lähemal. Müügimaht langes, mis tähendab, et karud kaotasid initsiatiivi. Kui ostjad saavad sellest võimalusest kinni ja põrgavad tagasi üle 80 dollari, võib AVAX naasta keskmise pikkusega tõusutrendi.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*