Need 3 metaversilist münti hüppasid, kui suurkujud kokku kukkusid!

Krüptovaluutaturg on sel nädalal olnud vastupidav ja püsinud külgsuunas. Paljude metaverssete müntide hind on tõusnud kahekohalise numbriga, mõnede hind on tänaseks tõusnud üle 25%. Selles artiklis loetleme kolm metaversumiprojekti, mis on järjestatud madalaimast kõrgeima 24-tunnise kasumimäärani.

Siin on päeva kolm parimat metaverse mündiprojekti

29. jaanuari 30% buum Bit Hotel (BTH) on 2021. aasta detsembris käivitatud sotsiaalne mänguplatvorm, kus kasutajad saavad NFT-de hankimise nimel võistelda. Kasutajad saavad kasutada mängusiseseid NFT-sid tegelaste, hotellitubade, mööbli ja muuna. NFT-de jaoks võite heita pilgu Bit Oteli NFT-turule. BTH-märk on PancakeSwapis noteeritud.

Teisel kohal on Gamesta (GSG), mis edestas veidi BTH-d. Metaverse projekt on tehisintellektil töötav NFT-mängude gild. Gamesta võimaldab investoritel ühendada tuhandeid mängijaid kogu maailmas ja anda neile võimalus. 2021. aasta kolmandas kvartalis käivitatud Gamesta dApp sisaldab pakitud NFT-sid, tehisintellektil põhinevat hindamist ja analüütikat, masinõppemängija reklaamimist ja NFT-turgu. Praegusel tasemel hoiab GSG oma viimase 24 tunni kasumi 15%. CoinMarketCapi andmetel on peaaegu 100% ATH hinnast kullaga kauplemine.

ClassicDoge (XDOGE) – %80

Tänase metaversse mündibuumi ClassicDoge (XDOGE) hind on 0,0001169 dollarit ja 24-tunnine jõudlus ületab 80%. ClassicDoge on lemmikloomasõpradele mõeldud metaverse projekt, mis käivitati 2021. aasta novembris. See võimaldab lemmikloomaomanikel luua oma lemmikloomadest realistliku 3D NFT-d ja kasutada seda erinevatel sotsiaalmeedia- ja VR-platvormidel. XDOGE on Binance Smart Chainil põhinev ClassicDoge’i platvormi BEP-20 märk ja see on loetletud PancakeSwapis.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*