Krüptoboss kuulutab välja 7 helge tulevikuga Altcoini projekti!

Crypto VC boss räägib Bitcoini väljavaadetest, Ethereumi uuendusplaanide tähtsusest ja jagab 7 altcoini projekti, mille ta leiab helge tulevikuga. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele koostanud krüptobossi postitused.

“Krüptoturul on traditsioonilistest turgudest erinev dünaamika”

Šveitsi “Crypto Valley” on Blockchaini tehnoloogia ja krüptovarade jaoks üks maailma tähtsamaid piirkondi. Enamik suurimaid krüptoprojekte tegutseb Crypto Valleys, sealhulgas Ethereum, Cardano, Polkadot, AAVE, Cosmos, Tezos, Dfinity.

Crypto Valley riskikapital (CV VC) on traditsiooniliselt keskendunud krüpto-idufirmade aktsiapositsioonide võtmisele ja inkubatsiooniteenuste pakkumisele uute projektide rahastamiseks ja nende käivitamiseks. Tal on positsioonid kümnetes paljutõotavates plokiahelafirmades ja krüptovarades. Samuti pakub see investeerimistooteid, mis võimaldavad klientidel osta Bitcoini ja parimaid altcoini projekte, ning hiljuti käivitatud krüptofondi nimega CV CB Digital Asset AMC. Olaf Hannemann, CV VC asutaja ja CIO, on turu pikaajalise potentsiaali suhtes optimistlik:

Oma investeerimistöös usume põhimõtteliselt, et Blockchaini tehnoloogia on katalüsaator paljudele teistele praegu esinevatele megatrenditehnoloogiatele, nagu masinõpe, asjade internet, isikupärastatud tervis ja pikaealisus.

Hannemann näeb hiljutist krüptovarade hindade langust pigem vältimatu lühiajalise tagasilöögina kui pika karu turu algusena:

Ma isiklikult arvan, et see on lihtsalt tagasitõmbumine, kuid siiski on see krüpto turg, kus teil on vaid 10-aastane kogemus ja teate, et see on väga erinev. Üha enam tuleb sisse ka väljakujunenud kapitali. Turudünaamika on erinev kui traditsioonilistel väljakujunenud turgudel. Üks asi, mis on nii väljakutse kui ka võimalus, on see, et saad kaubelda ülikõrgete finantsvõimenduse positsioonidega. See toob lühikese aja jooksul kaasa väga muutliku turu.

Millised on nende mõtted ja ootused juhtiva krüpto ja juhtiva altcoini kohta?

Konkreetselt Bitcoini poole pöördudes ennustab Hannemann, et see tõuseb aja jooksul kõrgemale, järgides selle aktsia-voolu mudelit, mis ennustab hindade tõusu pikemas perspektiivis, kui uute krüptovaluutade pakkumine väheneb:

Ausalt öeldes usume me põhimõtteliselt kõigesse krüptosse keskmises ja pikas perspektiivis, kuid ma ei tea, kas suudame sel aastal kokku võtta ja näha 100 000 dollarit. Nendel tasemetel või veidi alla selle on selgelt tugev fundamentaalne toetus. Kui jõuame pikaks ajaks kolmekümnendate keskpaika, teeb see mulle palju muret, kuid olen Bitcoini suhtes siiski põhimõtteliselt positiivselt meelestatud. Usun väga aktsiast vooluni lähenemisviisi. See tähendab, et see peab minema palju kõrgemale kui praegu.

Altcoin

Bitcoini hind langes reedel esimest korda pärast augustit alla 40 000 dollari ning selle pühkis minema riskikartlikkuse laine, mis võttis oma osa aktsiaturu kallimatest osadest, näiteks tehnoloogiaaktsiatest. Peale Bitcoini näitab Hannemann tõusu juhtiva altcoini Ethereumi osas:

Teine meie põhiline seisukoht on toetada protokolle, kus inimesed tegelikult projekte arendavad. Meie arvamus Ethereumist on üldiselt positiivne. Seda eelistatakse endiselt paljude projektide puhul ja arvan, et positiivset hoogu on ikka veel. Huvitav osa on järgmised kaks aastat selles osas, kus me tegelikult näeme projektide vastuvõtmist ja kommertsialiseerimist ning milliste muude protokollide alusel projektid edasi arendavad.

Altcoin prognoosib, et krüptoboss näeb helget tulevikku

Krüptobossi sõnul on Ethereumis palju kapitali, kuid sama palju on ka Tezodel (XTZ) ja Cardanol (ADA). Lisaks teatab Hannemann, et nad on huvitatud järgmistest altcoini projektidest:

Meile meeldivad ka Solana (SOL) ja Polkadot (DOT). On projekte, mis vaatlevad virnasid, mis pakuvad Bitcoinile ehitatud rakendusi. Avalanche (AVAX) on ka midagi, mida vaadata ja oleme viimasel ajal vaadanud Near Protocol (NEAR)

Altcoin

CV VC on teinud koostööd Ethereumi rivaali Cardano ja avatud lähtekoodiga plokiahelaga Tezos. Hannemann on väga avatud selle suhtes, millised platvormid aja jooksul kõige paremini hakkama saavad, ega ole veendunud, et see on võitja-võit-kõik-tulemus. Tema nõuanne investoritele, kes üritavad õigeid hobuseid toetada, on uurida, kuhu idufirmad on midagi ehitanud:

Pikas perspektiivis mõeldes ei ole žürii veel otsustanud, kas lõppmängu võiduprotokolli tuleb üks või kaks või on erinevatele tööstusharudele palju erinevaid altcoine. Te puutute kokku evangelistidega, kes usuvad tõesti, et üks plokiahel on teisest parem, kuid teate mida, mul võiks olla parem protokoll, kuid kui ma ei suuda veenda algajaid oma protokolli parandama, jään keskmises perspektiivis kaotajaks.

Hannemann märgib ka, et Ethereum 2.0 eelseisvat väljalaset on oluline jälgida:

Arvan, et märgihinna ja Ethereumi plokiahela parema tõhususe kombinatsioon on Blockchaini idufirmade jaoks kriitilise tähtsusega ja ausalt öeldes, mida rohkem hind tõuseb, seda tõhusamaks see peab muutuma või noored idufirmad võivad otsida mujalt.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*