Ainult see Altcoin on rohelisel tahvlil, kui turud veritsevad!

BNB on ainus positiivse tootlusega krüptovaluuta tänapäeval, mil finantsturgudel toimub suur korrektsioon. Kui BNB jääb ainsaks altcoini projektiks “rohelises tsoonis”, siis suurem osa krüptoturust veritseb. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Roheline allesjäänud altcoin

Binance Smart Chain on ainus vara, mis jääb rohelisse tsooni praegusel ajal, kui kõik krüptovaluutad on punased ja mille kapitalisatsioon ületab 10 miljardit dollarit. CoinMarketCapi andmetel sisenesid Bitcoin, Ethereum ja teised krüptovaluutad punasesse tsooni, kuna turg jätkas USA turu avanemise eel veritsemist. Turg on juba kaotanud ligi 200 miljardi dollari väärtuses, nagu näitavad CoinMarketCapi mõõdikud. Turu suurimad varad, nagu Bitcoin ja Ethereum, langevad järgmiste erineva kiirusega, millega kaasnevad ralli vastased liidrid, nagu Terra (LUNA) ja Avalanche (AVAX).

Binance on sellesse Altcoini teinud strateegilise investeeringu!

Luna on viimase 24 tunni jooksul kaotanud rohkem kui 20% oma väärtusest. Säilitades viimasel turukorrektsioonil oma juhtpositsiooni kõige kiiremini kasvava varana, langes see suurenenud volatiilsuse ohvriks ja jõudis novembris varem vaadeldud hinda. Luna on ka viimase seitsme päeva suurim kaotaja, kaotades turumüügi käigus 34% oma väärtusest. Kahjuks krüptokauplejate jaoks ei ole sellel nädalal turul ühtegi positiivset turu tootlikkust pakkuvat positsiooni. Ainus vara, mille tootlust võib pidada neutraalseks, on BNB, mis ei ole viimase seitsme päevaga väärtust kaotanud ega tõusnud. Turu suurimate kaotajate hulgas on krüptovaluutad nagu Solana, Shiba Inu ja Polkadot. “Ethereumi tapja” on kaotanud 25% oma väärtusest ja jõudnud 87 dollarini, samal ajal kui varem kaubeldi 200 dollari lähedal. Kiire hinnalanguse põhjuseks võisid olla võrgu- ja tehingute töötlemise probleemid, mistõttu arendajad lasid välja probleemi lahendanud värskenduse. Artikli kirjutamise ajal on krüptovaluutade turu kogupiir 1,6 triljonit dollarit, Bitcoini puhul aga 36 260 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*