Vanemanalüütik üllatunud: see Altcoini turg on kohutav!

44
ads

“NFT-de praegune seis on kohutav, ” ütleb Messari vanemteaduri analüütik Ryan Watkins. Miks ütles Messari analüütik, et NFT-turg, üks populaarsemaid altcoini turge, on kohutav? Detail Krptokoin.com‘annab.

See on oluline uudis Metaverse Coinilt: kümne miljoni programm!

“See altcoini turg on nõme”

Messari analüütik Ryan Watkins mõistis hukka muutmatu märgi (NFT) tööstuse praeguse olukorra, milles uutel investoritel on viimasel ajal keeruline osaleda digitaalsete varade kõrgete kulude tõttu. Watkins ütles täna Twitteris, et praegune NFT-turg on nihkunud krüptomaailma demokraatlikest ja ligipääsetavatest ideoloogiatest. Vanemanalüütiku sõnul on viimasel kahel aastal NFT ruumiga liitunud inimestel vedanud, et nad on saanud soodsate hindadega huvitavaid digitaalseid kogumisobjekte. Sama ei saa aga öelda uute tulijate kohta, kes soovivad liituda NFT enamusega. Loojad tõstsid turule sisenemise tõkke, et hõlmata ainult jõukaid investoreid, sundides vähese rahastamisega kauplejaid leppima “prügiga”. Siin on, mida analüütik sellel teemal ütleb:

Neil meist, kes oleme sellele turule viimase kahe aasta jooksul sisenenud, on olnud õnn siseneda nendesse projektidesse varakult, isegi kui nad otse ei osta. Kuid tänapäeval ei saa mängu sisenejad kõrgete sisenemisbarjääride ja prügiostude tõttu sageli isegi mängida.

Maailma esimene: sellest Altcoinist on tulnud NFT liikumine!

Need, kes täna mängu astuvad, ei saa sageli mängida, kuna sisenemisbarjäärid on kõrged või ostavad jama, kuna ei saa endale lubada kõrgeid NFT-sid. Kuigi luksuslike digitaalsete kogumisobjektide müümises pole midagi halba, ei tohiks loojad keskenduda raha teenimisele NFT-turule sisenemise arvelt. Watkin soovitab valge nimekirja eemaldada, sest see muudab rikkad rikkamaks. “Algus võib olla standardsest 10 000 pfp kogust kaugemale minemine, et laiendada omandiõigust,” ütles analüütik. Teine võib olla valgest nimekirjast väljajäämine, mis teeb rikkad sisuliselt rikkamaks. Vaatamata kasvavale aktiivsusele NFT platvormidel, soovib rohkem inimesi tulla väljale, et olla osa aktsioonist.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply