Vaadake, mida Bitcoini vaalad teevad!

Populaarsetel ahelas asuvatel analüütikafirmadel Santiment ja BitInforCharts on vaalade rahakotid valgustatud. Aruande kohaselt jätkavad vaalad Bitcoini kogumist, kuid huvi altcoini turu vastu on eelmise aastaga võrreldes tõusmas. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Vaalad koguvad Bitcoini pidevalt

Ahela analüütikafirma Santiment esitatud andmed näitavad, et vaalad jätkavad Bitcoini (BTC) kogumist. Aruande kohaselt on vaaladel, kellel on 100 või enam BTC-d, 3,9 miljonit Bitcoini (peaaegu 21% kogu ringluses olevast BTC-st). Kuna BTC hind langes 24. jaanuaril 57 000 dollarilt 33 700 dollarile, tegid vaalad täiendavaid oste madalamate hindadega. Ainuüksi detsembrist alates on ostetud umbes 60 000 BTC-d. See on rohkem kui 2 miljardit dollarit selle praeguse hinnaga 37 119 dollarit. Santimenti aruande kohaselt on vaalad viimase viie aasta jooksul ostnud kokku 1,7 miljonit BTC-d, sealhulgas Bitcoini rohkem kui 60 000 dollari eest. See summa võrdub 62 334 070 000 dollariga.

Teise analüütikaressursi BitInforCharts andmetel sisaldavad 100–1000 Bitcoiniga rahakotid 13 808 aadressi ja sisaldavad 3 956 271 BTC-d väärtusega 144 901 597 476 dollarit. See moodustab 20,89% kogu ringluses olevast Bitcoinist.

BTC kannab oma osa altcoini turule

Santiment jagas ka seda, et Bitcoin on alates 2021. aastast kaotanud oma sotsiaalse domineerimise. Pärast seda, kui 2021. aasta oli altcoini turu jaoks positiivne aasta, jagab Bitcoin nüüd altcoini turuga võrreldes eelmise aastaga poole vähem. Bitcoini hinna domineerimine ja sotsiaalne domineerimine on reeglina alati kõrgel tasemel. Santiment ütleb, et uuel aastal on seni kõrge olnud ainult hinna domineerimine.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*