Kuulus ettevõte avab lühemalt kullast: need põhjad tulevad!

Föderaalreservi esimehe Jerome Powelli kulllikud kommentaarid aitasid viia kulla hinna alla 1800 dollari untsist pärast seda, kui USA keskpank teatas, et võib peagi intressimäärasid tõsta. TD Securitiesi toormeanalüütikute hinnangul langeb kulla hind tõenäoliselt veelgi. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

TD Securities ootab kullahinnaks 1740 dollarit

Neljapäeval teatas Kanadas asuv pank kulla taktikalisest lühikesest positsioonist (short) järgmiseks neljaks kuni kuueks nädalaks. Märkuses ütlesid toormeanalüütikud, et nad kaotavad kulla hinnaga 1821 dollarit ja eeldavad, et hind langeb 1740 dollarile untsist. Pärast kolmapäevast Föderaalreservi rahapoliitika koosolekut hakkasid turud hindama viie intressitõusu potentsiaali. Samal ajal näevad turud potentsiaali uueks karmistamistsükliks märtsis.

Föderaalreservi otsusele järgnenud pressikonverentsil ütles Powell, et intressimäärade tõstmiseks on piisavalt ruumi tööturgu kahjustamata. Kulla hind langes, kuid ei langenud niipea, kuna Fed üritas intressimäärasid tõsta. “Intressimäärade tõstmiseks on palju ruumi ilma tööturgu ohustamata,” ütles Powell. “See on mitmes mõttes ajalooliselt pingeline tööturg – andmed tõusevad rekordkõrgusel ja kiireimas tempos.” TDS väidab, et keskpanga intressimäärade tõstmise hind on suures osas kullaturg; Föderaalreservi plaan vähendada oma bilanssi enne aasta lõppu jääb aga metsikuks, öeldes:

Turud on juba mõnda aega hinnanud märtsi intressimäärade tõstmist, mis kaalub marssisignaale, kuid tõendid selle kohta, et rahapoliitika karmistamine võib olla varade hindade jaoks tõhusam, viitab sellele, et telg jääb endiselt kehtima. Vaatamata kvantitatiivse karmistamise tempole peaks ettevõte jätkama võitlust kapitali ligimeelitamiseks kullliku Föderaalreservi vastu.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*