Ekspertide pomm-kullaennustused: neid rekordeid oodatakse!

27
ads

Võrreldes aktsiate ja krüptovaluutadega on kuld teinud ekspertide hinnangul aasta alguse päris soliidselt. Kollase metalli hind on laias laastus muutumatu ja jääb veidi alla 1800 dollari. Ekspertide kuldsed ennustused Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Kuld võib sel aastal tõusta umbes 2120 dollarini”

Mõnede ekspertide hinnangul võib aktsiatele ja eriti Bitcoinile kahju teinud turu volatiilsuse taastumine sel aastal kaasa tuua kulla kasvu. Abrdni ETF-i investeerimisstrateegia direktor Robert Minter nendib, et Bitcoini pullid väidavad, et krüptoraha peaks olema hea inflatsioonikaitse.

Krüptovara varastas eelmisel aastal kullalt kogu hapniku ja inimesed hakkavad krüptoga tegelema samadel põhjustel nagu kuld.

Investorid on hakanud mõistma, et Bitcoin on riskantsem vara. Robert Minter kommenteerib, et “see on vähem portfelli hajutamise tööriist ja rohkem energiajook”, viidates krüptohindade tohututele hüppelistele tõusudele ja sama eepilisele langusele võrreldes palju stabiilsemate kulla liikumistega.

Kuldne

Kuna Fed maadleb tarbijahindade tõusuga, on väärismetall jätkuvalt parem panus investoritele, kes otsivad intressimäärade tõstmise eest kaitset. Lauren Goodwin, New York Life Investmentsi majandusteadlane ja portfellistrateeg, kommenteerib:

Inflatsioonivastaseid tooteid on liiga palju. Kuld pidas hästi vastu. Inflatsiooniprobleemide tõttu võib see suureneda. Väärismetallikangid peaksid olema osa hajutatud portfellist.

Mõned eksperdid arvavad, et kuld saab sel aastal hoo sisse ja püstitab uue rekordi, eriti kui mure globaalselt intressimäärade tõusu pärast püsib ja mis saab naftahinnast, kui pinged Venemaa ja Ukraina vahel ei leevene. André Christl, Heraeus Precious Metalsi tegevjuht, teeb aruandes järgmised ennustused:

Kuld jääb turvaliseks pelgupaigaks ja kindlustuseks geopoliitiliste riskide vastu ning kõrge inflatsiooni jätkuv risk on samuti kullale positiivne. Kuld võib sel aastal tõusta umbes 2120 dollarini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply