3 Altcoini põhjapüügiks välja kuulutatud: siin on ootused!

41
ads

Bitcoin on viimased kolm kuud lõpetanud 20% punaste küünaldega. Altcoini turg on langusega kaasas ja on kaotanud enam kui poole enamikust ATH hindadest. Allahindlusi võib vaadelda kui võimalust, kuid aeg näitab. Selles artiklis uurime kolme altcoini projekti, mis lähenevad krüptoanalüütiku Motiur Rahmani nimekirjas tugevale tugitasemele. Analüütiku aktsiad Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

3 põhjust tehingute tegemiseks

Krüptovaluutaturg jätkab oma külgsuunalist trendi ja lähiajal ei paista ralliks piisavalt nõudlust. See võib olla põhjaküttide jaoks võimalus osta altcoini allahinnatud projekte. Analüütik selgitab kolme põhjust, miks sellel pole mõtet:

  • Sellised tagasitõmbed pole krüpto jaoks uus, tegelikult on seda varemgi juhtunud ja hinnad on järsult tõusnud.
  • Krüptoturul on tõusnud palju uuenduslikke projekte, eriti altcoini ruumis.
  • Kahtlemata näeme turul suuri tõuse ja nüüd võivad sisenejad saada suurt tulu.
USA börsihiiglane loetleb 5 Altcoini: hinnad tõusid plahvatuslikult!

Põhjapüügil järgida 3 altcoini

First-line Polygon (MATIC) näeb end Ethereumi skaleerimislahendusena, mis on loodud suurema kiiruse ja madalamate tasude pakkumiseks. Projekt on viimastel kuudel teinud suuri samme ja lisab mitmeid uusi projekte. MATIC-märk kasvas 2021. aastal tohutult ja analüütik loodab, et hoog jätkub. Kirjutamise ajal müüdi MATICi 1,58 dollari eest.

Avalanche (AVAX) on nutikas lepinguplatvorm, mis püüab pakkuda suuremat kiirust ja madalamaid tasusid. Seda peetakse ka Ethereumi otseseks konkurendiks ja see on olnud viimase 12 kuu üks kiiremini kasvavaid altcoini projekte. Praegu kaupleb algse märgi AVAX hinnaga 62,16 dollarit.

Analüütiku sõnul võib selle suure potentsiaaliga DeFi projekti jaoks lisada Yearn Finance’i (YFI) jälgimisnimekirja. YFI token pakub palju uusi funktsioone ja saab investeeringuid institutsionaalselt poolelt. Selle artikli kirjutamise ajal kaupleb see 22 480,46 dollariga ja turukapitalisatsioon on ligikaudu 827 miljonit dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply