Siin on Bitcoini, XRP, DOGE ja nende 7 Altcoini värsked prognoosid!

Analüütik Rakesh Upadhyay praegused prognoosid Bitcoini, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ja DOGE jaoks Kriptokoin.com‘sisse. Bitcoin ja altcoinid on tugevas leevendusrallis, kuid üldine vastupanu tase ja Föderaalreservi eeldatavad kommentaarid võivad taastumist mõjutada. Bitcoin (BTC) ja enamik suuremaid altcoine on tugevalt toetustasemelt tagasi põrganud, kuid kas ralli võib jätkuda sel määral, et kauplejad on kindlad, et põhi on leitud? Kas Bitcoin ja enamik suuremaid altcoine võivad neid kogunemisi pikendada? Uurime selle väljaselgitamiseks 10 parima krüptovaluuta edetabeleid.

Kas Bitcoin suudab rallit säilitada?

BTC/USDT. Bitcoini 24. jaanuari küünlajala pikk saba viitab agressiivsele ostmisele madalamatel tasemetel. Sõnnide jätkuv ostmine tõstis hinna kohesest takistusest kõrgemale 37 332,70 dollarile. BTC/USDT paar võib jõuda 20-päevase eksponentsiaalse libiseva keskmiseni (40 438 dollarit), mis toimib kergendusrallide ajal tugeva vastupanuna. Kui hind sellest takistusest laguneb, üritavad karud paari suruda alla 32 917,17 dollari. Kui need on edukad, võib paar langeda tugevale toetusele 30 000 dollarile.

ETH/USDT. Nagu näha päeva küünlajala pikast sabast, hüppas Ether (ETH) 24. jaanuaril järsult 2159 dollarilt. See näitab, et pullid ostavad agressiivselt madalamalt. Püsiv ostmine lükkas hinna täna kanalisse tagasi. See on esimene tugevuse märk. Ostjad püüavad nüüd tõsta ja hoida hinda kõrgemal kui 2652 dollarit. Kui hind langeb alla 20-päevase EMA, näitab see, et sentiment on negatiivne ja kauplejad müüvad rallidel. Seejärel üritavad karud jätkata langustrendi, tõmmates paari alla 2159 dollari.

Coinbase'i haldur juhib sellele Altcoini projektile tähelepanu

BNB/USDT. Binance Coin (BNB) tõusis järsult 24. jaanuari 330 dollari suuruselt toelt, vaadatuna päeva küünlajalga pikast sabast. See näitab, et ostjad koguvad agressiivselt umbes 330 dollarit. Pullid lükkasid hinna kanali sees tagasi 25. jaanuaril ja üritavad nüüd BNB/USDT paari tõmmata 20-päevasele EMA-le (435 dollarit). Kui see takistus ületatakse, võib paar tõusta kanali takistusjooneni. Ja vastupidi, kui hind langeb praeguselt tasemelt või 20-päevasest EMA-st, näitab see, et kauplejad jätkavad rallidel müüki.

ADA/USDT. Cardano (ADA) üritab mööda minna tugevast 1 dollari suurusest toetusest, mis näitab, et pullid ostavad sellele tasemele. Leevendusralli võib nüüd jõuda 50-päevase SMA-ni (1,28 dollarit). Kui pullid suruvad hinna üle 50-päevase SMA, võib ADA/USDT paar tõusta langeva kanali takistusjoone suunas. Paus ja sulgemine kanali kohal annab märku võimalikust trendi muutusest. Ja vastupidi, kui hind langeb libisevatest keskmistest, näitab see, et karud jätkavad müüki rallidel tugeva vastupanu tasemeni. Seejärel proovivad karud hinda alla 1 dollari alla suruda ja hoida.

Hiiglaslik ADA sihtmärk Cardano Whale'ilt: 2022, 500–1000!

SOL/USDT. Nagu näha päevaküünlajalal pikast sabast, kaitsesid härjad 24. jaanuaril taas edukalt laskuva kanali toetusjoont. Solana (SOL) võib jõuda 20-päevase EMA-ni (125 dollarit), kui pullid tõstavad hinna üle 104,82 dollari. Paus ja sulgemine üle 20-päevase EMA on esimene märk sellest, et müügisurve võib langeda. Seejärel võib SOL/USDT paar tõusta laskuva kanali takistusjoonele. Pullid peavad trendimuutusest märku andma hinda kanali kõrgemale tõstma. Ja vastupidi, kui hind langeb 20-päevasest EMA-st, näitab see, et karud jätkavad rallidel müüki.

XRP/USDT. Ripple (XRP) on viimastel päevadel kaubelnud kitsas vahemikus 0,65–0,54 dollarit. See näitab, et nii pullid kui ka karud mängivad turvaliselt ega tee suuri panuseid. 20 päeva EMA langus (0,70 dollarit) ja suhtelise tugevuse indeks (RSI) ülemüüdud tsooni lähedal viitavad sellele, et karud on võitnud. Kui hind langeb 0,64 dollarilt, võib XRP/USDT paar langeda psühholoogilisele toele 0,50 dollarile. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui pullid tõstavad hinna üle 0,64 dollari, võib paar vaidlustada 20-päevase EMA. Selle takistuse paus ja sulgemine võib avada uksed tõusuks 50-päevase SMA-ni (0,79 dollarit).

Plahvatava Terra (LUNA) kohta avaldatud prognoosid:

LUNA/USDT. Terra LUNA märgiga kauplemine jätkub kahaneva kanali mustri piires. 20-päevase EMA langus (73 dollarit) ja RSI negatiivses tsoonis viitavad müüjate eelisele. Kui karud tõmbavad hinna alla 59,13 dollari, võib LUNA/USDT paar langeda tagasi kanali tugiliinile. Seda taset hoiti ka kahe eelmise languse ajal, nii et härjad üritavad seda taas kaitsta. Kui nad seda teevad, võib paar jõuda 20-päevasele EMA-le ja seejärel koonduda kanali langustrendi suunas. Paus ja sulgemine kanali kohal on esimene märk sellest, et langustrend võib olla lõppemas.

Kas ralli DOGE jaoks kestab?

DOGE/USDT. Ostjad ostsid 24. jaanuaril taas kukkumise alla 0,13 dollari, nagu näha päeva küünlajalga pikast sabast. Sellest sai alguse kergendusralli, mis viis Dogecoini (DOGE) 20-päevasele EMA-le (0,15 dollarit). Kui pullid tõstavad hinna libisevast keskmisest kõrgemale, võib DOGE/USDT paar tõusta kriitilise üldtakistuseni 0,19 dollarini. Kui hind sellest takistusest langeb, võib paar järgmistel päevadel oma viibimist 0,19–0,13 dollari vahemikus pikendada. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind pöördub libisevatest keskmistest allapoole, näitab see, et nõudlus on kõrgemal tasemel kokku kuivamas.

Elon Musk ei ole DOGE, ta puhus selle Altcoini: 261 000 protsenti!

DOT/USDT. Pullid on viimastel päevadel edukalt hoidnud Polkadot (DOT) üle kriitilise toe 16,81 dollari juures. See võib meelitada rohkem ostma lühiajalisi kauplejaid, kes lükkasid hinna 22,66 dollari taseme suunas. 20-päevane EMA (22,77 dollarit) on langemas ja RSI on negatiivsel territooriumil, mis viitab sellele, et karud on võitnud. DOT/USDT paar seisab sellel tasemel tõenäoliselt silmitsi tugeva vastupanuga. Kui hind langeb 20-päevasest EMA-st, proovivad karud paari tagasi tõmmata 16,81 dollarile. Kui see tugi jätkub, võib paar jääda mõneks päevaks vahemikku piiratuks.

Tutvuge 5 AVAX-il põhineva Metaverse mündiga!

AVAX/USDT. Kui karud ei suutnud AVAX-i alla 51,04–47,66 dollari toetustsooni murda, võis see kaasa tuua agressiivsete pullide ostmise, mis tõstis hinna üle 200-päevase SMA (65 dollarit). AVAX/USDT paar võib tõusta kõrgemale 75,50 dollari tasemele, kus karud võivad tekitada tugeva vastupanu. See on oluline tase, millele tuleb tähelepanu pöörata, kuna see on paigutatud veidi üle 20-päevase EMA (80 dollarit). Kui hind puruneb läbimurdetasemelt, üritavad karud paari suruda alla 200-päevase SMA. Kui need on edukad, võib paar langeda tagasi 51,04 dollarile. Teise võimalusena võib paus ja sulgemine 20-päevase EMA kohal avada uksed võimalikuks ralliks langustrendi joonele.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*