Krüptoraha sõnum Putinilt ministeeriumidele: nõus!

On arusaadav, et Venemaa püüab tärkavatelt krüptorahaturgudelt eeliseid ja initsiatiivi saada. Tundub, et selline hiljuti krüptorahade keelustamise kohta arvamuse avaldanud Venemaa keskpanga lähenemine ei ole leidnud minu rahandusministeeriumi toetust. Teatavasti on Venemaa liider Putin andnud keskpangale ja rahandusministeeriumile korralduse selles kontekstis krüptorahade osas kokku leppida. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Kolige Venemaalt krüptorahaga

Venemaa autoritaarsest presidendist Vladimir Putinist on saanud krüptokaevurite uus lootusemajakas, öeldes, et Venemaal on krüptoraha kaevandamisel mõningaid eeliseid. Putin väljendas krüptorahade reguleerimise teemalisel koosolekul esinedes, et tema riigil on krüptoraha kaevandamisel teatud eelised. Uudiste hulgas on ka see, et krüpto osas eriarvamusel olevad Venemaa rahandusministeerium ja Venemaa keskpank on saanud Putinilt korralduse selles küsimuses kokku leppida.

Analüütik: oodake neid Bitcoinil (BTC) lähinädalatel!

Oma eelmises krüptoteemalises kõnes ütles Putin: “Krüptovaluutad võivad olla meie kõigi tulevik, kuid me peaksime seda küsimust praegu hoolikamalt vaatama.” ta ütles. Lisaks väljendas Putin oma muret krüptorahade turvalisuse pärast, juhtides tähelepanu nende äärmiselt muutlikule olemusele. Mõni aeg tagasi tegi Venemaa keskpank ettepaneku keelata kõigi krüptorahadega kauplemine ja kaevandamine. Putin seevastu näitas oma avaldusega vastupidist seisukohta. “Venemaa peab krüptorahasid reguleerima, mitte neid keelama,” ütles Venemaa rahandusminister Ivan Tšebeskov hiljutises avalduses.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*