Hiiglaslik Bitcoini börs lisab Binance’i: mis on BDOT?

Kuulus Bitcoini börs Binance teatas, et alustab kauplemist BDOT/DOT kauplemispaariga. Mis on BDOT, mille Binance lisab? Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

Binance teatas, et alustab kauplemist BDOT/DOT kauplemispaariga

Binance teatas, et alustab kauplemist BDOT/DOT kauplemispaariga 28.01.2022. Lisaks tõstis vahetus teadaandes esile ka järgmisi olulisi punkte:

  • BDOT-i ei saa kasutada sisse- ega väljamaksete tegemiseks.
  • Alates 27.01.2022 saavad kasutajad Binance’i portaalis DOT Slot Auction oma DOT-i BDOT-iks teisendada.

Mis on BDOT, mille Binance lisab?

BDOT on märgistatud vara, mis esindab DOT-i mänguautomaadi oksjonil panustatud DOT-i ja on konverteeritav DOT-iks vahekorras 1:1. Kasutajad ei saa oma DOT-i kasutada rendiperioodi jooksul, mis võib kesta 96 nädalat või kauem. Seetõttu oleme välja andnud BDOT ja käivitanud BDOT/DOT kauplemispaari, et pakkuda kasutajatele likviidsuslahendust. Kui DOT-liising aegub, saavad kasutajad oma BDOT-i osaluse alusel teisendada oma BDOT-i DOT-iks vahekorras 1:1. Lisateabe saamiseks külastage Binance’i DOT mänguautomaatide oksjoniportaali. Binance toob BDOT-i kohta esile ka järgmised olulised punktid:

  • Kuigi BDOT on märgistatud vara, mis esindab teie panustatud DOT-i suhtega 1:1, määrab hinna turg ja see võib olla DOT-hinnast kõrgem või madalam. Palun olge teadlik kaasnevatest riskidest.
  • Kui kasutajad müüvad oma BDOT rendiperioodi jooksul, saavad nad jätkuvalt hääletasusid projektide eest, mille poolt nad hääletasid; kasutajad, kes ostavad BDOT järelturult, aga neid hääletasusid ei saa.
  • Slotside laenutusperiood lõppeb eeldatavasti 24.10.2023 ja seejärel saavad kasutajad DOT Slot Auction portaalis teisendada BDOT-i DOT-iks vahekorras 1:1. Pange tähele, et rendi kehtivusaja määrab Polkadoti võrgu ploki kõrgus ja see võib muutuda.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*