USA otsustab krüptovaluutade kasuks!

29
ads

Pärast krüptorahatööstuse laienemist 2021. aastal ja kasutuselevõtu erakordset kasvu hakati arutlema teemadel nagu üksikinvestorite kaitse, rahapesu tõkestamine ning päevakorda tõusis selle valdkonna reguleerimine riikide poolt. 2022. aasta näib selles mõttes olevat krüptorahade jaoks pöördepunkt.

USA-s on lähenemas krüptovaluutade jaoks kriitiline päev

Ka Türgis päevakorral olevad krüptovaluutade regulatsiooni uuringud algasid USA-s eelmisel aastal ja edenevad jätkuvalt intensiivselt. Kirptokoin.com Nagu oleme oma uudistes maininud, on USA Kongress viimastel nädalatel arutanud krüptovaluutade keskkonnamõjusid. Uues arenduses arvestab Esindajatekoda stabiilseid münte.

Erinevalt teistest krüptovaluutadest on stabiilsed mündid digitaalsed varad, mis on loodud stabiilse väärtuse hoidmiseks ja neid võrreldakse sageli suveräänse valuutaga, näiteks USA dollariga. Stabiilmündid pakuvad mõningaid samu eeliseid nagu teised digitaalsed varad, nagu mobiilsus ja juurdepääsetavus, kuid üldiselt on need mõeldud olema vähem kõikuvad, kuna need on seotud fiat-valuutaga. Selle tulemusena on stabiilsed mündid kasvanud populaarsemaks ja neid on võimalik kasutada palju laiemalt kui teisi volatiilsemaid digitaalseid varasid.

krüptovaluutad

Esindajatekoja finantsteenuste komitee peab veebruaril istungi pealkirjaga “Digivarad ja rahanduse tulevik: presidendi finantsturgude töörühma stabiilne mündiaruanne”. President Maxine Watersi avalduses ei ole osalejate teavet veel jagatud. Mäletatavasti avaldati aruanne, mida arutatakse, novembris rahandusminister Janet Yelleni juhtimisel ja nõudis, et kongress võtaks meetmeid stabiilsete müntide osas.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply