Mida teeb FED-i mõju kullaturule?

Kulla hind tõusis esmaspäeval veidi, tugevdades selle turvalise varjupaiga veetlust, kuna Ukrainaga seotud geopoliitilistest pingetest tingitud Wall Streeti mahamüümine ühines, kui investorid valmistusid Föderaalreservi intressimäärade tõstmise otsuseks.

Fed mõju või geopoliitiline mõju domineerib kulla suhtes?

Kriptokoin.com Nagu oma uudistes mainisime, teatas NATO, et pani oma väed Ida-Euroopas ootele vastuseks Venemaa sõjalisele suurendamisele Ukraina piiridel. Ed Moya, OANDA maaklerfirma vanemanalüütik, hindab selle arengu mõju turgudele järgmiselt:

Ukraina lugu on kulla suhtes positiivne. Teisest küljest muutub Föderaalreservi poliitika lõpuks veidi konservatiivsemaks kokkutõmbumiseks, kuna Föderaalreserv usub endiselt, et suurem osa inflatsioonist on ajutine.

Samal ajal süvenes müük Wall Streetil Ukraina-Venemaa pingete ja ootuste tõttu, et Fed karmistab rahapoliitikat palju kiiremini, et ohjeldada kõrget inflatsiooni. Kuid CMC Markets UK peaturu analüütik Michael Hewson ütleb, et tõenäoliselt ei avalda Fed praegu kullale suurt mõju, sest turud on Ida-Euroopas toimuva pärast rohkem mures.

Tundub, et ka kuld on konkureeriva turvadollari (DXY) turuletuleku survest osa võtnud. Kuigi kulda peetakse inflatsiooni ja geopoliitiliste riskide kaitseks, suurendavad intressimäärade tõus mittetootvate väärismetallikangide hoidmise alternatiivkulu. Julius Baeri analüütik Carsten Menke jagab neid teadmisi:

Eeldades, et praegune riskikartlikkuse laine taastub lõpuks, kui Fed nende hirmudega tegeleb ja hoiab ära majandusväljavaadete halvenemise, usume, et kullaturu taastumine on ajutine, mitte püsiv.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*