Kõik silmad on FEDil: majandusteadlased jagavad oma kuldseid ootusi!

42
ads

Pärast mitmepäevast metsikut kauplemist, mis oli kontrastiks kindla kullahinnaga, keskendusid turud sel kolmapäeval Föderaalreservi koosolekule. Kuid kas USA keskpank suudab kõigi kulliliste ootuste valguses leevendust pakkuda? Majandusteadlased tõlgendavad turgu Föderaalreservi ootuste valguses ja jagavad oma kullaprognoose. meie ka Kriptokoin.com Oleme selle oma lugejatele ette valmistanud.

Win Thin: Ootame, et president Powell saadab väga selge signaali

Eeldatakse, et Fed hoiab oma jaanuari koosolekul rahapoliitikat ootele. Seekord on aga kõik sellest, mida märtsis oodata. Paljud turujälgijad viitavad sellele, et Fed ei tagane oma lollidest lubadustest viia intresside langetamine oodatust varem lõpule, algatada sel aastal vähemalt kolm intressimäära tõstmist ja vaadata bilansi voogu pärast ahenemist. TD Securitiesi strateegid hindavad:

Tähelepanu keskmes on selle nädala FOMC kohtumine, kus kasvav osavõtjate rühm loodab, et Fed suudab pakkuda turgudele rahustavat tooni. Arvestades, et esimehe Jerome Powelli esmane eesmärk on vältida inflatsiooniootuste stabiliseerumist, on ebatõenäoline, et Fed loobub plaanist alustada märtsis intressitõusu ja alustab varsti pärast seda kvantitatiivset karmistamist.

Kuldne

Nelikümmend aastat kõrget inflatsiooni ja suurenevat palgasurvet on 2022. aastal palju agressiivsema Föderaalreservi põhjuseks. See ei muutu, ütleb BBH globaalse valuutastrateegia juht Win Thin. “Oodatakse laialdaselt kullilist hoiakut, kuna Fed valmistab turgu ette järgmisel koosolekul 15.-16. märtsil,” ütles Win Thin, lisades seejärel, et sel aastal on veel kolm tõusu iga kolme kvartali järel.

Ootame, et president Powell saadaks väga selge signaali. Turud ootavad innukalt vihjeid selle kohta, millal Fed lubab bilansivoogu. Arvasime, et see on 2023. aasta lugu, kuid hiljutisi ametlikke kommentaare ja kiirendatud ajakava arvestades usume, et voor algab kolmandas kvartalis.

Föderaalreservi prioriteet number üks on endiselt inflatsiooni ohjeldamine, kuna USA majandus läheneb täistööhõivele. Win Thin väidab, et Fed ei saa sihtida ka aktsiaturgu, ja rõhutab järgmist:

Jah, finantsstabiilsus on Föderaalreservi kaudne kolmas eesmärk, kuid mitte iga korrektsioon või langusturg ei too kaasa finantsebastabiilsust. Eriti kuna USA majandus on pandeemiast välja tulemas.

TD Securitiesi sõnul ei tohiks signaal “tõusmisvalmis” kedagi üllatada

Turud on juba mõnda aega valmistunud märtsi intressitõusuks. 50 baaspunktiline tõus märtsis ja oodatust varasem bilansivoog võivad aga olla liiga ettevalmistamata. TD Securitiesi strateegid tõlgendavad seda olukorda järgmiselt:

Võimalikust intressimäära tõusust märtsis teavitati hästi, nii et signaal “ole valmis tõusma” ei tohiks kellelegi üllatusena tulla. Turgude jaoks on olulisemad juhised karmistamise võimaliku tempo kohta järgmisel aastal/aastatel läbi QT (kvantitatiivne karmistamine) ja intressimäära. Kahjuks ei oota me lõplikke signaale ja tulemuseks võivad olla segased sõnumid.

Kuldne

Kuid “vaevalt näeme me võimalust, et Föderaalreservi ametnikud alustaksid karmistamistsüklit nii suure tõusuga,” ütles TD Securities, lisades, et 50 baaspunkti tõus märtsis on väga ebatõenäoline. Tuletades meelde, et intressimäära viimane 50 baaspunktiline tõus toimus 1999–2000 karmistamistsükli lõpus, mille esimees oli Alan Greenspan, ennustavad strateegid, et Föderaalreservi ametnikud suurendavad intressimäärade tõstmise sagedust ja QT skaalat enne intressimäärade määramist. tõus üle 25 baaspunkti.

Samal ajal on krüptoturg pingsalt jälginud eelmisel nädalal tehnoloogiliselt raskete aktsiate müüki. Selle artikli kirjutamise ajal suutis Bitcoin taastuda üle 37 000 dollari ja kauples sel päeval külili. Ja Ethereum on päeval veidi tõusnud, 2506 dollarile. Edward Moya, OANDA vanem turuanalüütik, kommenteerib:

See on Bitcoini jaoks pöördeline hetk ja kui Wall Streeti paanika müüb tagasi, ei pruugi 30 000 dollari tase olla eriti toetav. Peaks saabuma rahulik periood, kuna finantsturud ootavad Föderaalreservi, kuid jaanuari volatiilsust arvestades ei pruugi see nii olla.

Lukman Otunuga: Hawkish Fed võib vähendada isu kulla järele

Teisest küljest astus kuld järjekordsesse tähesessiooni, tõustes üle võtmetähtsusega 1850 dollari takistustaseme. “Selle nädala alguses valitses turul üldine riskikartlik kauplemismentaliteet ja see suurendab huvi ohutute metallide vastu,” ütles Kitco vanemanalüütik Jim Wyckoff.

Kuldne

“Golden alustas nädalat kindlalt, kuna geopoliitilised pinged kiirendasid lendu ohutusse kohta,” ütles FXTM-i vanemteaduri analüütik Lukman Otunuga, öeldes, et käesolev nädal tuleb kulla jaoks suur, mille lühiajaline väljavaade on tõenäoliselt mõjutatud Föderaalreservi koosolekust.

Korduvast intressitõusust märku andev kulllik Föderaalreserv võib kulla isu pärssida, mistõttu hinnad langevad 1831 ja 1810 dollarile. Kui Fed stsenaariumist kõrvale kaldub ja turge üllatab ning tulevaste intressimäärade tõstmise suhtes kõhkleb, võib see kulla hinna tõugata 1870 dollari poole.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply