Evangeelium Shiba Inule ja 10 Altcoinile: see ettevõte lisab!

New Yorgis asuv ehtekollektsioon aktsepteerib nüüd Shiba Inu BitPay kaudu. Shiba Inu omanikud saavad nüüd BitPay kaudu vahetada New Yorgis asuva ehtekollektsiooni teemante SHIB-iga. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Märkimisväärne vastuvõtmine Shiba Inu jaoks

Makseteenuse pakkuja BitPay teatas, et New Yorgis asuv juveelikollektsioon SuperJeweller aktsepteerib nüüd BitPay kaudu krüptovaluutasid, sealhulgas Shiba Inu. Lisaks Shiba Inule on BitPay lisanud ka juhtivaid krüptovaluutasid, nagu Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Wrapped Bitcoin ja viis USD-ga seotud stabiilset münti (BUSD, DAI, GUSD, USDP ja USDC). See tähendab, et Shiba Inu omanikud saavad nüüd enne sõbrapäeva osta New Yorgis asuvas ehtekollektsioonis pakutavaid teemante, sõrmuseid ja muid ehteid. SHIB-i kogukond valmistub tõsiselt ka 14. veebruaril kell 14.00 toimuvaks SHIB-i armastajate V-päeva põlemispeoks.

Shiba Inu kuulutab välja tohutu partnerluse

BitPay otsustas muuta finantssektorit ajal, mil Bitcoin oli alles lapsekingades, muutes maksed kiiremaks, turvalisemaks ja odavamaks kogu maailmas. 2021. aasta detsembris teatas BitPay Shiba Inu integreerimisest oma rahakotirakendusse, võimaldades seega SHIB-i salvestada, osta, kaubelda ja kulutada. Seevastu Shib Lovers tootekampaania kestab hetkel 14. jaanuarist 14. veebruarini. Bigger Entertainmenti andmetel kasutatakse 80% kõigist Shibi-sõprade ostudest saadud tulust SHIB-i põletamiseks. Nagu Bigger Entertainmenti veebisaidil näha, lisati SHIB-i armastajate V-päeva põletamispeo eel SHIB-i põletuspotti kokku 94 756 430 miljonit. Shiba Inu žetoonide põletamine eemaldab need jäädavalt ringlevast varust. Ringluses oleva pakkumise langus võib lõpuks Shiba Inu hinna ülespoole tõsta. ShibBurni andmetel põles pressi ajal 410 301 499 932 240 SHIB-i esialgsest ühest kvadriljonist varust.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*