Vaalad müüvad oma Bitcoini (BTC)! Mis toimub turul?

27
ads

Peamiste Bitcoini aadresside arv võrgus on langenud kolme kuu madalaimale tasemele, selgub Glassnode’i analüütikateenuse pakutavatest keti andmetest. Väärtus on praegu 2021. aasta septembri tasemel. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

Bitcoini vaalad müüvad oma münte

100 või enama mündiga unikaalsete aadresside arv on langenud oktoobri tasemele. See viitab sellele, et suurem osa turust ei ole enam nõus osalema vara vastukaubanduse ja langusturul.

Bitcoinis (BTC) 100+ münti hoidvate aadresside arv on langenud 15 923-ni, mis on 3 kuu madalaim. 22. jaanuaril 2022 oli eelmise 3 kuu madalaim tase 15 931.

Kuigi me jälgime praegu Bitcoini sissevoolu madalat taset, on praegu börsile laekuvate USDT rahaliste vahendite maht suhteliselt kõrge võrreldes ajaga, mil Bitcoin kauples 60 000 dollari lähedal. Mõõdik kipub peaaegu täpselt korreleeruma Bitcoini hinnaga, kuna vara hoidvate rahakottide arv on viimastel nädalatel seotud selle mittepositiivse tootlusega.

Bitcoini kasvava müügisurve tõttu langes vara kahjuks veelgi, põhjustades järjekordse pika positsiooni likvideerimise. Lisaks Bitcoinile langesid veelgi suuremad altcoinid, mis kaotasid 50% oma väärtusest. Juhtkrüpto saavutas juulis vaadeldud hinna, kui turule ilmus esimene korrektsioon pärast 2018. aasta langust. Ajakirjanduse ajal kauples Bitcoin 36 100 dollariga ja on viimase 7 päevaga kaotanud 14,15% oma väärtusest.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply