Oodake neid Dogecoini ja SHIB-i tasemeid!

46
ads

Analüütik Filip L. soovitab, et Dogecoini hind langeb alla 0,10 dollari, kui tuuled kasvavad. Analüütiku sõnul liigub Dogecoini hinnaaktsioon allapoole langevat trendijoont. Teisest küljest, analüütik Jonathan Morgani sõnul, kuigi müügisurve Shiba Inus jätkub, säilitab SHIBA oma kriitilise toetuse taseme. Nüüd Kriprokoin.comVaatame üksikasju.

Shiba Inu kuulutab välja tohutu partnerluse

Dogecoini hind ja langustrend

Analüütiku hinnangul hakkas DOGE hind oma langustrendi taastama, kuna geopoliitiline olukord halvendas turu meeleolu; Kui igakuine S1 tugi on katkenud, langeb DOGE hind lähipäevil alla 0,1 dollari. Dogecoini (DOGE) hind alustab taas langustrendi, kuna geopoliitilised uudised ja eelseisev Föderaalreservi intressiotsus panevad krüptovaluutadele suure raskuse. Igakuine S1 tugitase 0,12 dollarit on ainus lähedalasuv tugi, mis hoiab kahjud piiratud. Kui see laheneb, oodake, et kiire müük 0,094 dollarini langeb alla 0,1 dollari ja hoiab 30% kahjumit, ütleb Filip L.

Dogecoin ja turu hoiatus legendist, et ennustatud variseb õigesti!

Dogecoin on valmis teenima 30%. Dogecoini hind näis alustavat nädalat paljulubavalt, kuna DOGE hind tõusis pühapäeval. Ent meeleolu halvenes kiiresti pärast mitmeid sündmusi esmaspäeva hommikul, kuna geopoliitiline olukord Venemaa ja USA vahel halvenes esmaspäeva hommikul ning turuosalised otsustasid FED-i järgmise nädala intressiotsuse ees kõrvale jääda. Kuna karud tunnevad ära võimalused DOGE hinda langetada, lisab paus allapoole punast langevat trendijoont augustis nende juhtumile argumente, et lühikeseks languseks suurelt edasi liikuda.

Analüütik võitis 3 korda õigesti: Shiba Inu, DOGE ja need peaksid kokku kukkuma!

Analüütikute ennustused DOGE hinna kohta jätkuvad. Kuna Doge jätkab 22. jaanuaril langust, näeb see S1 igakuist tuge 0,12 dollari juures esimese ja ainsa lühiajalise tugielemendina. Allpool olev paus näeb härjade käivitamisel palju peatusi, mis annab karudele tasuta sõidu kuni 0,094 dollarini. Sellel tasemel on oodata kasumit, kuna karud teenivad 30% kasumit punasel langeval trendijoonel umbes 0,13 dollari juures, ütleb Filip L. Nagu varem mainitud, võib S1 tugitase takistada DOGE hinnatoimingul lisaväärtust lisamast. Kui see tase püsib, oodake, kuni turud tajuvad seda kui tõendit bullish olemasolust ning loovad aluse valelangusele ja seejärel pausile uuesti punase langeva trendijoone kohal. Pullid kogunevad seejärel DOGE hinnavastuse järgi ja kui praegune vastutuul vaibub sama kiiresti kui nad tulevad, viivad nad hinnamuutuse veelgi 0,16 dollarini või isegi 0,19 dollarini.

Siin on 5 arendust, mis maksavad sel nädalal Bitcoini ja Altcoine!

Shiba Inu müügisurve jätkub

Shiba Inu müügisurve püsib, kuid SHIB on endiselt kriitilise tähtsusega tugi. Shiba Inu hind on eelmisel nädalal langenud enam kui 44%. Vaatamata pühapäevasele tõusule jätkub müügisurve. Shiba Inu hinnaaktsioon, nagu kogu krüptovaluutaturg, on seisnud silmitsi märkimisväärse müügisurvega. Karud avaldavad jätkuvalt survet SHIBA-le, mis langeb oma kõigi aegade kõrgeimast tasemest enam kui 80%. Analüütik J.Morgani sõnul moodustab Shiba Inu hind tõenäoliselt toetust vahemikus 0,000016–0,000020 dollarit. Shiba Inu hinnaaktsioon on tagasi lükanud varasemad signaalid selle kohta, et võib toimuda tõusulaine. Jaanuari alguses oli tõendeid selle kohta, et SHIBA võiks nõuda 0,0000050 dollari väärtuses välikatset, kuid need hinnangud on ümber lükatud.

Vaalad võivad alla neelata SHIB ja DOGE!

Analüütiku info kohaselt on Ichimoku Kinko Hyo vaatenurgast Shiba Inu tulevane toetus päevagraafikus null. Teisisõnu on SHIBA Ichimoku süsteemis päevagraafikus hinnauurimise režiimis ja tal on vabad käed madalamale liikumiseks. Shiba Inu lähim Ichimoku tugitase on iganädalasel Ichimoku graafikul. Senkou Span A on lähim Ichimoku tugitase Shiba Inu hinnale 0,000007 $. Daily Composite Index saavutas kõigi aegade madalaimad tasemed. Samal ajal on suhtelise tugevuse indeks veidi üle esimese karuturu ülemüüdud taseme, 30. Shiba Inu hind peab iga päev sulgema Tenkan-Seni, Kijun-Seni ja Control Volume Pointi kohal, et saada vihjeid praeguse langustrendi lõppemisest. Sulgemine 0,000028 dollaril või üle selle muudab edasise lühiajalise languse väljavaate kehtetuks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply