Kullahinnad võivad need tasemed murda!

26
ads

Kulla hinnad liiguvad ajatsükli muutumise suunas, millel on tõenäoliselt paremat väljavaadet soodustav muutuste hooaeg. DBS panga strateeg Benjamin Wong ütleb, et tehniliselt on kuld kinni olemasolevas kolmnurgas, mis nõuab hinna murdumist ja püsimist üle 1876 dollari. Strateegi analüüs väärismetallist Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Kulla hinna tõusuks on vaja rohkem hobujõude”

Kulla hind tõusis eelmisel nädalal kahe kuu kõrgeimale tasemele, tuues USA võlakirjade tootluse languse ja investorite mure Venemaa ja Ukraina vaheliste pingete pärast turvavoogu. Väärismetallist iganädalasel Ichimoku graafikul peab pilv Benjamin Wongi sõnul ületama 1863 dollari takistuse ja 50% Fibonacci tõusu vahemikus 2075–1677 dollari väärtuses 1876 dollarit. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Kuld peab koguma rohkem hobujõude, enne kui see kolmnurga mustrist välja murdub, mis tähendab, et see võib murda 1876 dollarit ja eelmise aasta juuni rekordi 1916 dollarit.

“Kulla hind on seni saavutanud 1848 dollari tipu, ” ütleb ta, märkides, et väike 38,2% Fibonacci tagasiminek võib tuua kollase metalli tagasi 1812 dollarile. Sellest madalamal on 50-päevane libisev keskmine (DMA) ja 200-DMA liitumispunkt 1805 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply