Kulla hind võib varsti olla nendel tasemetel!

42
ads

Maailma suurima kullaga tagatud ETF-i, mida investorid 2021. aastal alahinnasid, on toimunud suurim igapäevane kanne alates selle börsile viimisest 2004. aastal. Geopoliitilistele riskidele tähelepanu juhtides hindab OANDA vanemanalüütik Edward Moya arenguid ja selgitab kulla hinna prognoose.

Edward Moya: Kulla hind toimis suhteliselt hästi

SPDR Gold Shares teatas reedel oma suurimast sissevoolust USA dollarites alates 2004. aasta noteerimisest, ületades 1,6 miljardit dollarit. GLD andmetel oli reedel kulla sissevool 27,6 tonni. ETF-i osaluse kõikumine on hea indikaator investori huvist kulla vastu. 2021. aastal lõpetas kuld aasta viimase kuue aasta suurima kahjumiga, kuna analüütikud viitasid investorite huvi puudumisele kui ühele väärismetalli kehva tootluse taga olevale kriitilisele vallandajale. Ja GLD aastaarvud näitasid sarnast tendentsi.

Nüüd on see kullahinnaga seotud karune sentiment muutumas ja väärismetall saavutab esmaspäeval taas 2 kuu rekordeid. Turu riskikartlikkust soodustavad Föderaalreservi nigelam ja kasvavad geopoliitilised pinged. Turuanalüütik Edward Moya kommenteerib:

Kulla hind toimis kenasti võrreldes valuga, mis tabas enamikku tooraineid. Kuld oli reedel heade uudistega pärast seda, kui suurima väärismetallikangidega tagatud börsil kaubeldava fondi SPDR Gold aktsiad avaldasid oma suurima dollarites nomineeritud netosissevoolu alates 2004. aasta noteerimisest. Geopoliitiliste riskide hunnik toob tõenäoliselt kaasa kullale turvalise voolu, mis peaks aitama sellel lühikese aja jooksul tõusta üle 1850 dollari taseme.

kulla hind

„Fedi pivot võib Fedis paljusid rahutuks teha”

Kriptokoin.com Nagu me teatasime, on sel nädalal kõik pilgud suunatud Föderaalreservi rahapoliitika teadaandele sel kolmapäeval. Turud hindavad märtsis intressimäärasid ja loodavad saada mõningast selgust võimaliku bilansiperioodi aja kohta. Edward Moya tõlgendab Fedi otsuseid järgmiselt:

Föderaalreservi jaanuari FOMC-poliitilise otsuse turuväljavaated on muutunud järkjärgulisest karmistamisest ägedalt agressiivseks kulliks. Jerome Powelli viimane avaldus andis märku, et bilansi ümberkorraldamise otsus võib võtta kaks, kolm või neli koosolekut. Praegune Föderaalreservi pöördepunkt on kasvuprognoosid segamini ajanud ja see võib paljud Föderaalreservi liikmed rahutuks teha.

kulla hind

Samuti lisavad niigi ettevaatliku turu ebakindlust süvenevad geopoliitilised pinged Venemaa ja Ukraina vahel. USA andis nädalavahetusel Kiievis viibivate diplomaatide pereliikmetele korralduse Ukrainast lahkuda, viidates “Vene sõjategevuse jätkuvale ohule”. Vahepeal on Ühendkuningriigi valitsus teatanud, et Venemaa kavatseb moodustada Ukrainas Kremli-meelse valitsuse. Ja esmaspäeval teatas NATO, et saadab Ida-Euroopasse rohkem laevu ja reaktiivlennukeid.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply