Hinnanguliselt üle 20! Välja kuulutatud järgmine Bitcoini jaoks!

39
ads

Tsiteerides vanemtehniku ​​Tom DeMarki analüüsi, ütles CNBC Jim Cramer esmaspäeval, et edetabelid näitavad, et maailma kahe suurima krüptovaluuta Bitcoini ja Ethereumi müük võib peagi õigel teel olla.

Jim Cramer rakendas Bitcoini ja altcoinide hinna TD indikaatorit

“Tabelid, nagu kommenteeris Tom DeMark, näitavad, et nii Bitcoinil kui ka Ethereumil võib sel nädalal langustrend lõppeda,” ütles “Mad Money” saatejuht. “Isegi kui mitte täna, arvan, et peaksite seda näitajat tõsiselt võtma,” ütles ta. Cramer, kellel on teadaolevalt BTC ja ETH, kasutas järgmisi väiteid:

Minu arvates võib see olla liiga hilja müüa ja peaksite kaaluma ostmist. Ma tean, et teen, eriti kui meil on see eelmisel sügisel.

Coin Metricsi andmetel saavutas Bitcoin esmaspäeval madalaima punkti alates juulist. Bitcoin muutis aga kauplemispäeva jooksul kursi ja tõusis lõpuks umbes 36 000 dollarini. Krüptovaluuta on kaugel kõigi aegade kõrgeimast, umbes 69 000 dollarist, mis saavutati sügisel. ETH seevastu langes rekordtasemelt umbes 50 protsenti.

Cramer ütles, et kuigi Bitcoini järsk langus viimastel nädalatel võib põhjustada krüptovaluutale struktuurseid kahjustusi, siis DeMark kihla, et seda ei juhtu – nii nagu Bitcoini ligikaudu 56-protsendiline langus 2021. aasta aprillist juunini ei ole takistanud seda uusi tippe püstitamast.

Mida näitab DeMarki indikaator?

Tegelikult märkis Cramer, et Bitcoini praegune langusnurk on sama, mis 2021. aasta langus. “Teisisõnu, on suur võimalus, et ajalugu jätkab end kordamist,” ütles ta. Vaadates konkreetselt Bitcoini hiljutist hinnaaktsiooni, ütles Cramer, et krüptovaluuta on nüüd DeMarki tuntud 13-seansi loendusmustrist 11. kohal, mida ta kasutab selleks, et teha kindlaks, millal tehniline ralli või langus ammendub. Lisades, et DeMark sooviks näha Bitcoini testi langevaid hindu, ütles Cramer: “Me vajame veel kahte negatiivset sulgemist, enne kui ostukäivitus käivitub.”

Analüütik, kellel on rohkem kui 8 ennustust: Bitcoin läheb nendele põhjadele!

Kui esmaspäevase päevasisese tootluse tulemuseks on vaid lühike ralli, “ei oleks DeMark üllatunud, kui Bitcoin näeb kahe- või kolmepäevase paanikamüügi tippu,” ütles ta ja lisas, et “see võib lühiajaliselt kaasa tuua languse 26 355 dollarile. ajaperiood.” Kriptokoin.com Nagu oleme varem teatanud, hoidis TD indikaator hinnanguliselt üle 20. Saate selle artikli üle vaadata, et näha osaluse hinnanguid.

ETH jõudis ostude loendusel esimest korda pärast tipphetke punkti 13. Cramer juhib tähelepanu sellele, et “õnneks” on ETH langenud alla DeMarki negatiivse hinnaprognoosi 2434 dollarit, mis tähendab, et võime näha DeMarki ammendumist. Hoolimata nendest positiivsetest tehnilistest näitajatest hoiatab DeMark, et ETH võib veelgi langeda. “Kui kogeme järjekordset paanikaõnnetust, võib ETH müügitipus ajutiselt langeda 1859 dollarini,” ütles Cramer.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply