Siin on 4 Altcoini ja ennustust, mida te ei tohiks sellel nädalal vahele jätta!

Bitcoini hind on langenud alates 10. novembrist ATH. Turuülene kahjum ületas eelmise nädalaga võrreldes 20%. Solana (SOL) on 100 parima krüptovaluuta hulgas suurim kahjum 40%, millega kaasnevad võrgu tehnilised probleemid. Oversold võib olla valmis kergenduseks, kuid altcoini turul võib tekkida härjalõks, kui pullide mahtu ei suudeta säilitada. Alustame üldise turu arengutest ja ekspertide ootustest. BTC, LUNA, ATOM, ACH, FTM ja LEO tehniline analüüs on meie järgmised peatused.

4 altcoini, mida sel nädalal vaadata

Bitcoin (BTC) langes 21. jaanuaril alla 34 000 dollari ja ATH tase 10. novembril 2021 on 50% soodsam 69 000 dollarilt. Krüptotoodete turu kogukapitalisatsioon langes 46% 2021. aasta novembri 3 triljoni dollari tasemelt ATH tasemelt 1,6 triljoni dollarini. Investorid ei seisa silmitsi mahamüümisega mitte ainult krüptoturul. S&P 500 on samuti praeguseks 8% miinuses. Kulla tootlus oli siiski parem, tõustes perioodi jooksul ligikaudu 1,76%, mis tugevdas selle arveldamist kui turvalist vara.

Mõned üksikud kauplejad, kes ostsid Bitcoini tipphinna lähedal, on oma muret sotsiaalmeedias väljendanud. El Salvadori president Nayib Bukele ei paista aga hiljutise languse pärast mures, kuna teatas hiljuti, et ostis 410 Bitcoini keskmise hinnaga 36 585 dollarit. Kas bitcoini ja altcoini projektid võivad pärast hiljutist tapatalgut tagasilöögi tunnistada? Uurime analüütik Rakesh Upadhyay tehnilise analüüsi abil 5 parimat krüptovaluutat, mis võiksid kergendusralli algamisel ületada tootlikkust.

Bitcoini (BTC) analüüsi tehnik

Bitcoin langes 21. jaanuaril allapoole 39 600 dollari suurust tugitsooni, 37 332 dollarile, mis viitab paanilisele müügile. Müük jätkus 22. jaanuaril ja hind langes 34 008 dollarile.

Viimaste päevade järsk langus on viinud RSI 20 lähedale, mis viitab sellele, et müük võis lühiajaliselt olla üle jõu käiv. Tavaliselt järgneb sellistele ülemüüdud tasemetele konsolideerumis- või leevendusralli. Päästekatsed seisavad tõenäoliselt silmitsi tugeva vastupanuga kõrgemal tasemel. Kui piirkond 37 332 ja 39 600 dollari vahel muutub vastupanuks, annab see märku, et sentiment jääb negatiivseks ja kauplejad müüvad rallidel. Seejärel püüavad karud jätkata langustrendi ja uputavad BTC/USDT paari põhitoele 30 000 dollarile. Paus ja sulgemine üle 20-päevase EMA (41 427 dollarit) on esimene märk sellest, et karud on kontrolli kaotamas.

BTC 4-tunnine graafik näitab, et paar kaupleb kahaneva kanali sees. Karud tõmbasid hinna kanali alla, kuid ei suutnud madalamat taset säilitada. See näitab, et hinda kanalisse tagasi suruvad pullid teevad jõulisi oste. Analüütiku sõnul võib paar rallida 20-päevasele EMA-le, kus karud võivad taas raske väljakutse esitada. Kui hind sellest takistusest laguneb ja alla 34 008 dollari langeb, võib müük intensiivistuda. Ja vastupidi, paus üle 20-päevase EMA võib avada uksed võimalikuks tõusuks kanali takistusjoonele.

Terra (LUNA) analüüsi tehnika

Terra (LUNA) on viimastel päevadel kaubelnud kahanevas kanalis. Hind langes 22. jaanuaril kanali tugiliinile, kuid härjad ostsid selle dipi agressiivselt, vaadatuna päevaküünlajalal pikalt tahilt.

LUNA/USDT paar võib proovida tagasitõmbumist libisevatele keskmistele ja seejärel kanali langusjoonele. Kui pullid tõmbavad hinna kanali kõrgemale, määrab analüütik altcoini jaoks järgmised tasemed:

Kui pullid kanali lõhuvad, võib paar tõusta 87,90 dollarile ja hiljem 93,81 dollarile. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb praeguselt tasemelt või liikuvatest keskmistest väärtustest, näitab see, et karud müüvad igal väikesel rallil. Seejärel saab paar kanali tugiliini uuesti testida. Paus alla selle toetuse võib müüki kiirendada.

4-tunnine diagramm näitab, et abiralli on jõudnud 20-päevase EMA-ni, mis on oluline tase, mida jälgida. Kergelt allapoole langev 20-päevane EMA ja RSI on veidi alla keskpunkti osutavad karude väikesele eelisele. Kui pullid tõstavad hinna üle 20-päevase EMA, võib paar proovida rallit kanali langusjoone suunas. Teise võimalusena, kui hind praeguselt tasemelt langeb, võtavad karud oma võimaluse ja proovivad paari kanali tugiliinile tirida.

Cosmos (ATOM) hinnaennustused

Kriptokoin.com Cosmos (ATOM), mille oma analüüsi kaasasime, langes 17. jaanuaril 40 dollarilt üldtakistust ja 22. jaanuaril 200 päeva SMA-ni (27,57 dollarit).

ATOM/USDT paar on 200-päevaselt SMA-lt järsult tõusnud, mis näitab, et pullid kaitsevad seda taset agressiivselt. Ostjad proovivad nüüd tõsta hinda kuni 20-päevase EMA tasemeni (35,91 dollarit). Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal võib viidata sellele, et parandus võib olla lõppenud. Paar võib hiljem tõusta kriitilise üldtakistuseni 44,80 dollarile. See positiivne arvamus muutub kehtetuks, kui hind langeb praeguselt tasemelt või 20-päevasest EMA-st ja langeb alla 200-päevase SMA. Selline samm võib avada ukse võimalikuks languseks 20 dollarile.

4 Altcoini ja tehniline analüüs!

ATOMi 4-tunnine graafik näitab topeltmoodustist, mis sulgub läbimurdega alla $34. Selle tipumustri eesmärk on 23,20 dollarit ja paari päevasisese madalaima tasemeni 27,31 dollarit. Madalamate tasemete leevendusralli seisab silmitsi tugeva vastupanuga läbimurde tasemel 34 dollari juures. Kui pullid suruvad ja hoiavad hinda sellest takistusest kõrgemal, võib paar jõuda langusjooneni. Paus ja sulgemine selle joone kohal näitab võimalikku trendi muutust.

Tutvuge fiat bridge altcoini projektiga Alchemy Pay (ACH)

Alchemy Pay (ACH) eesmärk on ületada lõhe krüpto- ja fiatmaailma vahel, võimaldades sujuvaid tehinguid kahe majanduse vahel. Tema viimane partnerlus MEXC Globaliga pakub kasutajatele Jaapanis, Koreas ja Indoneesias mitmesuguseid maksevõimalusi. Alchemy Pay on teinud koostööd ka Algorandi ja Avalanche’iga, et tuua nende võrkudesse fiat otsemaksekanalid, nagu Visa, Mastercard, PayPal ja erinevad kohalikud maksekanalid.

Uus partnerlus NIUMiga aitab altcoini projektil Alchemy Pay vähendada NIUMi enam kui 190 riigis klientide kulusid. NIUMi litsentsid rahaliselt olulistes piirkondades, nagu Ühendkuningriik, Euroopa, USA, Singapur, Hongkong ja Austraalia, aitavad Alchemy Payl nendele turgudele siseneda. Võrk on lisanud Daile toe pärast uut koostööd MakerDAO-ga ja teatas ka partnerlusest IoTeX-iga (IOTX). Integratsioon võimaldab IOTX-i kasutada ettevõtetevahelisteks (B2B) või klientidelt ettevõtetele (C2B) makseteks üle maailma. Projekti mitmekordne partnerlus on aidanud laiendada oma toetust enam kui 70 riiki ja 300 maksekanalit, mis jõuavad enam kui 2 miljoni kauplejani. ACH noteeriti 10. jaanuaril ka Binance’i börsil, muutes krüptovaluutaga kauplemise suuremale investorite hulgale lihtsamaks.

ACH on pidevalt langenud alates ATH-ni jõudmisest 2021. aasta augustis. See näitab, et kauplejad saavad rallidest kasu.

4 Altcoini ja tehniline analüüs!

ACH/USDT paar langes 21. jaanuaril tugevast tugitsoonist allapoole 0,056 dollarilt 0,045 dollarile, kuid väike positiivne on see, et karud ei suutnud seda eelist välja arendada. See näitab suurt nõudlust madalamatel tasemetel. Kui ostjad tõstavad hinna kõrgemale tsoonist, võivad mõned agressiivsed karud, kes võisid hiljuti müüa, lõksu jääda. See võib põhjustada lühikese pigistuse, mis võib suruda paari laskuva kolmnurga langusjooneni. Tõusuhoog võiks alata murranguga ja sulguda kolmnurga kohal. Teisest küljest, kui hind langeb üldisest tsoonist, viitab see meeleolu muutumisele langustega ostmiselt rallidel müümisele. Seejärel üritavad karud suruda hinda alla 0,03 dollari ja jätkavad langustrendi.

Fantoomtehnoloogia (FTM) analüüs

Phantom (FTM) murdis 16. jaanuaril üle 3,17 dollari suuruse takistuse, kuid ei suutnud ületada järgmist tõket 3,48 dollariga. See võis meelitada kauplejate kasumi broneeringuid ja põhjustada järsu tagasilöögi.

Altcoini karud surusid 22. jaanuaril hinna alla 50-päevase SMA (2,14 dollarit), kuid ei suutnud langetada FTM/USDT paari 200-päevasele SMA-le (1,57 dollarit). Pullide tugev ostmine tõstis paari tagasi 50-päevase SMA-st kõrgemale. Pullid püüavad nüüd hoida ja hoida hinda kõrgemal kui 20-päevane EMA. Kui neil õnnestub, võivad analüütiku sõnul kõrgemad tasemed uuesti testida. Ja vastupidi, kui hind langeb praeguselt tasemelt või 20-päevasest EMA-st, näitab see, et kauplejad müüvad rallidel. Seejärel proovivad karud paari suruda alla 200-päevase SMA.

4 Altcoini ja tehniline analüüs!

4-tunnine diagramm näitab pea ja õlgade mustri moodustumist eesmärgiga 1,70 dollarit. Paar põrkas tagasi 1,77 dollarilt ja jõudis 20-päevase EMA tasemeni, mis toimib tugeva vastupanuna. Kui hind praeguselt tasemelt langeb, püüavad karud jätkata langustrendi ja suruvad paari alla 1,30 dollarile. Vastupidi, kui hind tõuseb ja püsib üle 20-päevase EMA, võib paar tõusta kuni langusmustri kaelajooneni ja seejärel tõusta 3,00 dollarini.

Altcoin UNUS SED LEO (LEO) hinnaennustus

UNUS SED LEO (LEO) murdus 21. jaanuaril allapoole tõusva kanali moodustumist ja suleti, kuid väike positiivne areng on see, et pullid ostavad madalamalt ja üritavad hindu tagasi lükata üle libiseva keskmise.

4 Altcoini ja tehniline analüüs!

Kui pullid on edukad, võib LEO/USD paar uuesti testida õhutakistust 3,92 dollariga. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal võib viidata tõusutrendi taastumisele. Seejärel võib paar tõusta kanali takistusjooneni. Paar võiks hoo sisse saada, kui pullid hinna kanali kõrgemale suruvad. See positiivne vaade tühistatakse, kui hind langeb praeguselt tasemelt ja langeb alla 3,37 dollari. Seejärel võib hind langeda tugevale toele 200-päevase SMA juures (3,19 dollarit).

4 Altcoini ja tehniline analüüs!

LEO 4-tunnine diagramm näitab, et pullid on korduvalt proovinud, kuid ei suutnud tõsta ja hoida hinda kõrgemal kui 3,85 dollarit. See võis vähendada kasumireservatsiooni, mis võib põhjustada tugeva toetuse langemise 3,40 dollarile. 3,40 dollari järsk taastumine viitab agressiivsele ostmisele sellel tasemel. Nüüd püüavad pullid hinda 3,85 dollari suunas suruda. Kui pullid puhastavad ülemise tsooni 3,85–3,92 dollarit, võib tõusutrend taastuda. See positiivne vaade tühistatakse vaheajal ja see suletakse alla 3,40 $.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*