SHIB ja need 3 Altcoini annavad suure signaali!

49
ads

Krüptovaluutaturu koguväärtus langes 1,6 triljoni dollarini, mis on 46% vähem kui ATH tasemel 3 triljonit dollarit 2021. aasta novembris. Selle käigus kaotasid peaaegu kõik altcoini projektid, sealhulgas Bitcoin, oma tipphindadest vähemalt poole oma väärtusest. Santimenti sõnul võib kiireim taastumine olla SHIB, LUNA ja CAKE. Ettevõte jagab selle jaoks mitmeid mõõdikuid.

Santiment: SHIB, LUNA ja CAKE taastuvad kiiremini kui teised

Ketipõhine analüütikafirma Santiment ütleb, et mõned altcoinid võisid näha hiljutise turuülese korrektsiooni halvimat osa ja taastumine võib olla peatne. Ettevõte märgib, et meemi token Shiba Inu (SHIB), algoritmiline stablecoin Terra (LUNA) ja DEX-platvorm Pancakeswap (CAKE) on turu langusest kiiremini taastunud, kuna nõrgad käed on alla andnud:

Pärast altcoine, millest enamik on viimase nädala jooksul endiselt kaotanud 20–40%, taastuvad mõned kiiresti. Vaprate põhjahuviliste jaoks on LUNA, SHIB ja CAKE viimase 24 tunni 100 parimat liidrit.

Dogecoini ahelasisesed mõõdikud ärkavad ellu

Kriptokoin.com Santiment, kelle andmeid me jagame, omab mõningaid seisukohti ka meemimündijuhi Dogecoini (DOGE) kohta. Meemmünt on ahelas vilgas, kuna suurim olemasolev Dogecoini vaal, kellel on üle 23% DOGE koguvarust, liigutas eelmisel nädalal kindlatel andmetel 200 miljonit Dogecoini. Seejärel juhib Santiment tähelepanu sellele, et kasumit teenivate DOGE omanike protsent on ajalooliselt madalal tasemel, mis võib viidata eelseisvale pöördele:

Viimati oli DOGE hodlerite üldine kasum nii madal 2020. aasta märtsis, COVID-i krahhi ajal, kui ainult 29% DOGE investoritest teenis kasumit. Kui 2017. aasta märtsi eelseid andmeid välja jätta, on DOGE ajaloos ainult kaks korda kasumipakkumine olnud nii madal.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply