NFT turu ülevaade: siin on uudised, millest te ei tohiks ilma jääda!

2022. aasta esimese kuu viimasele nädalale lähenedes elame üle segased ajad. NFT-d alustasid sel aastal tugevalt. Lai turg on näinud müüki. Üsna raske on jälgida NFT valdkonda, kus on lugematu arv arenguid. Sel põhjusel Kriptokoin.com Me reisime NFT-de imelises maailmas ja juhime teie tähelepanu olulistele arengutele, NFT-dele.

NFT uudised sel nädalal

Meta (Facebook) käivitab NFT Marketplace’i. Sel nädalal ilmunud teadete kohaselt soovivad Meta ja Instagram peagi integreerida NFT-d profiilipiltidena ning ilmselt töötavad nad ka NFT-turu jaoks. Kuigi see oli esimene suur tõuge NFT-de vallas, ei ole Facebook kaugeltki oma esimestest krüpto- ja plokiahela tehnoloogiatest. Ettevõte on varemgi kogenud erinevaid pettumusi ja ebaõnnestumisi, alates stablecoini projektist Libra (mis on vahepeal ümber nimetatud Diemiks) ja lõpetades nüüdseks loodud krüptorahakotiga Novi.

NFT-d ajaskaalal: Twitter Hexagons läheb otse. Meta ja Instagram on NFT osas suuresti järginud Twitteri jälgedes, kuna rakendus “sinine lind” debüteeris sel nädalal profiilifotode NFT-integratsiooni. iOS-i kasutajad saavad oma NFT omandiõiguse kinnitamiseks linkida rahakoti ja kuusnurga oma profiilipildi. Kolimine sai kohe head tulu neilt, kes olid NFT elujõulisuse suhtes skeptilisemad. Käivitamine on osa Twitteri laiema funktsiooni “Twitter Blue” laiendusest.

Kuulus miljardär jagas NFT-sid ja Altcoine, mille ta investeeris!

Coinbase on teinud koostööd MasterCardiga NFT turuplatsi onboardingu jaoks. Ootusootus kasvab jätkuvalt, kuna Coinbase’i NFT-turg paljastab jätkuvalt rohkem vabastatavaid pusletükke. OpenSeat on viimastel nädalatel kimbutanud katkestused ja rivaalplatvorm LookRare sai oma käivitamise algfaasis olulise hoo sisse. Sel nädalal teatas Coinbase uuest partnerlusest MasterCardiga, et aidata sujuvamaks muuta uute NFT-tarbijate finantseerimisprotsessi. See annab kasutajatele võimaluse maksta NFT-de eest otse krediit-/deebetkaartidega.

Walmart: NFT-d ja privaatne krüpto? Tõenäoliselt selle nädala üks suurimaid lugusid NFT-des tuli nädala alguses ja nädala lõpuks tundus, et see on segaduses veidi kadunud. Pärast eelmise aasta lõpus kuulujuttude sulgemist, et ettevõte hakkab makseteks krüptovaluutat vastu võtma, on juhtiv jaemüügimees naasnud sel nädalal krüptopealkirjade hulka patenditaotlustega, mis näitavad kaubamärgi sisenemist NFT-desse ja oma krüptovaluutat.

Ülevaade: tutvuge 5 polügoonipõhise metaversi mündiga!

Päevakorras Nirvana NFT-d

Nirvana NFT-d. Nirvana fännid saavad järgmisel kuul koguda ajaloolise bändi esimese NFT-d, mille piiratud väljalase ilmub Kurt Cobaini sünnipäeval. NFT-del on grupi ümber kunagi varem nähtud maalid ja kunstiteosed. Saate juba Rarible’is näha Pop Legendzi hostitud NFT-sid. Nirvana NFT-d, millel on haruldased bändipildid, müüakse järgmisel kuul oksjonil. Oksjoni korraldab idufirma Pop Legendz, mis on löönud muusikatööstusega seotud NFT-sid. Iga pildi hind algab 1 ETH-st ja GIF-ide puhul 67 ETH-st.

Analüütik kuulutab välja 4 Altcoini, mis teevad sel nädalal suuri samme!

Hermes kaebab NFT kunstniku kohtusse. NFT-ruumi sisenedes rääkisime mitmest erinevast NFT-de disainerbrändist. Bränd, mida me nimetame parimaks näiteks disainerbrändist, mis ilmselt sellesse ruumi ei kuulu, on Hermes. Bränd oli varem NFT disaineri Mason Rothschildi vastu üles näidanud suurt vastumeelsust ning nüüd võtab Hermes juhtimise enda kätte ja kaebab Californias asuva digikunstniku kohtusse. Rothschild on Hermese NFT-kollektsiooni „MetaBirkins” looja, mis on Birkini kottidest inspireeritud kunstiteostega saavutanud märkimisväärset haaret. Selle nädala uudiste kohaselt kaebas bränd New Yorgi lõunapiirkonnas Mason Rothschildi kohtusse kaubamärgi rikkumise ja kaubamärgi lahjendamise eest.

Populaarse DeFi Altcoini projekti vastuoluline otsus: kriitikat sadas!

NBA Top Shot NFT müük on viimase kuuga kasvanud 72%. Vaatamata krüptoturu kriisile teenivad NFT-d jätkuvalt märkimisväärseid rahasummasid. Näiteks juhtiv NFT turg OpenSea purustas jooksva kuu müügirekordi 3,5 miljardi dollari suuruse müügimahuga. Bored Apes, Meebits ja World of Women on NFT maailma kõige nõutumad kollektsioonid. NBA Top Shot sai NFT-tööstuses laialdast tähelepanu umbes aasta tagasi. Viimasel ajal vähenenud huvi NBA Top Shoti vastu on nüüd taaselustatud tänu NBA staarile Kevin Durantile. NBA Top Shot käivitas uue reklaamikampaania kuulsa staariga. Sellega seoses teatati, et Top Shoti paketi ostnutele pakutakse tasuta Durant NFT-d.

NFT turu ülevaade: siin on uudised, millest te ei tohiks ilma jääda!

UFC on teinud koostööd Dapper Labsiga, et teatada uue NFT kollektsiooni käivitamisest. UFC teatas koostöös Dapper Labsiga oma uue NFT kollektsiooni “UFC Strike” käivitamise kuupäeva. Täna teatas UFC oma ametlikul veebisaidil postituses, et nende peagi ilmuv NFT kollektsioon “UFC Strike” ilmub 23. jaanuaril. Kollektsioon algab 100 000-st pakist, millest igaüks sisaldab kolme UFC mälestust asendamatute märkide kujul. Need “hetked” sisaldavad mitut kaameranurka, kommentaare ja lühikest videot populaarsete võitlejate võitlusstseenist koos rahva reaktsiooniga.

NFT turu ülevaade: siin on suured täiustused!

Fännid saavad nüüd liituda järjekorda ametlikul UFC Strike veebisaidil, et osta pakk 50 USD eest. Veebisaidil on ka P2P turg, kus fännid saavad ühendada, osta ja müüa oma hetki. Teise ringi pakid saabuvad 31. jaanuaril. Ettevõte ütles ka, et lähikuudel ilmuvad mõned täiendavad väljaanded, mis on UFC sündmuste kalendriga tihedalt seotud. See ei ole UFC esimene kokkupuude plokiahela ja krüptomaailmaga. Eelmisel aastal sõlmis organisatsioon crypto.com-iga sponsorlepingu väärtusega 175 miljonit dollarit. See pole ka esimene kord, kui Dapper Labs teeb koostööd spordiorganisatsiooniga, et tuua fännidele NFT-d. Nad on kuulsa NBA Top Shoti mittekaubeldava žetoonide kollektsiooni taga ja on teinud koostööd ka NFL-iga.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*