Kuulsale Türgi Bitcoini börsile ei pääse juurde!

38
ads

Kuigi Bitcoini ja altcoini turul kaubeldakse jätkuvalt punaselt, puudus juurdepääs Türgis asuvale krüptovaluutabörsile BtcTurk. Paljud kasutajad on selle kohta oma kaebusi esitanud. Tõdeti, et see ligi üheksa tundi kestnud juurdepääsuprobleem sai hiljuti lahenduse. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Bitcoini börsil tekkis juurdepääsuprobleem

Märgitakse, et krüptovaluutabörsile BtcTurk on alates eile õhtust ligipääsmatu. See juurdepääsuprobleem mõjutas börsi veebisaiti ja mobiilirakendust. Seda probleemi jagasid paljud kasutajad sotsiaalmeedias. Paljud kasutajad väljendasid oma rahutust. BtcTurki Twitteri kontol tehtud avalduste kohaselt on probleemi allikaks Microsoft Azure. Borsa İstanbul teatas, et veebisaidile ja mobiilirakendusele ei pääsenud juurde selle teenusepakkuja tehnilise probleemi tõttu.

BtcTurk märkis oma avalduses, et tema tehnilised meeskonnad ja Azure’i insenerid jätkavad tööd lahenduse leidmiseks. BtcTurki asutaja Kerem Tibuk jagas ka: “Microsoftist tuleneb tehniline probleem, sõbrad tegelevad sellega. See võib veidi aega võtta. Muretsemiseks pole põhjust,” ütles ta.

Pärast seda umbes 9 tundi kestnud katkestust teatas BtcTurki tugikonto, et probleem on möödas umbes 30 minutit tagasi. Mõned kasutajad väitsid, et nad “jätsid selle perioodi jooksul võimaluse osta”, teised aga, et nad “kaotasid”. Teades, et praegu on kontojäägid näha ja börsile pääseb “tellimuste tühistamise” režiimis, öeldi tugikontol, et vastavalt aktiveeruvad ka muud tehingud ning sellest antakse teada sotsiaalmeedia kontodel.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply