Analüütik sorteeris Bitcoini ja Altcoinide jaoks häid ja halbu uudiseid!

Bitcoin ja kogu krüptovaluutaturg on kahekohalises kahjumis, paljud altcoinid muutuvad punaseks, kuna 38 000-dollarine tugi on katki. Kas see on turu lõpp? Karuturu algus? Oma viimases Youtube’i postituses uuendas krüptoanalüütik ja ettevõtja Joe Parys mõningaid häid ja halbu uudiseid. Analüütiku ootused Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Halvad uudised bitcoini ja altcoini turule

Halb uudis on kogu turu kahekohaline kahjum. Eelmise nädalaga võrreldes kaotas Bitcoin 18%, Ethereum 27%, Cardano 24% ja Solana 35%. Bitcoin langeb kõvasti ja kaitseb vaevalt 34 000 dollari suurust piirkonda. Kui 30 tuhat dollarit katki läheb, on analüütiku hinnangul järgmised toed 25 tuhat, 20 tuhat ja seejärel 10 tuhat. Selle käivitavad kaks peamist põhjust:

  • Põhjus 1: Venemaa Pank teeb ettepaneku krüptokaevandamise ja kauplemise üldiseks keelamiseks ning hind on langenud enim ülemüüdud tasemele, mida RSI-s on nähtud alates 2020. aasta krahhist.
  • Põhjus 2: SEC lükkab tagasi MicroStrategiesi Bitcoini arvestuse. MicroStrategy on üks suurimaid Bitcoini omanikke. Kuid SEC ei ole rahul sellega, kuidas nad Bitcoiniga oma kasudest ja kahjudest aru annavad.

Head uudised

Mis puudutab häid uudiseid, siis enamik analüütikuid nõustub, et turg taastub. Nagu varemgi, võib langus kesta kaua. Kui turg eemaldub ATH tasemest, nähakse seda võimalusena. Isegi praegu pakuvad paljud metaversumi ja NFT-le keskendunud altcoini projektid võimalust saada varajasteks investoriteks. Analüütik Joe Parys ütleb oma sõnadega:

Kõlab hullumeelselt seda praegu öelda, kuid pikas perspektiivis on alati õnne. Usun, et selle aasta lõpuks näeme potentsiaalselt 100 000 dollari väärtuses Bitcoini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*