“Ajalooline kokkuvarisemine” Kriisioraakel: kuld ja hanki see!

Investeerimisfirma GMO üks asutajatest Jeremy Grantham rääkis kullasse ja hõbedasse investeerimisest kui inflatsiooni maandamisest. Grantham, kes oli varem täpselt ennustanud Wall Streeti suurt krahhi, 2008. aasta kriisi, kordas, et tema arvates on turud lähenemas “supermullile”. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Grantham soovitab kulda ja hõbedat

118 miljardi dollari väärtuses varasid haldava investeerimisfirma GMO kaasasutaja Grantham ütleb, et esimest korda on USA-s kõik suuremad varaklassid korraga “mullitanud”. Mulli järel suurt väärtusekaotust ennustav nimi arvab, et sel juhul võib USA rikkuse kogukaotus ulatuda 35 triljoni dollarini. Lisaks viitas suurtele stiimulipakettidele Grantham, kelle arvates USA Föderaalreserv sellest probleemist aru ei saa.

Mida peaksid investorid raskuste vältimiseks tegema? GMO asutaja väidab, et arenevate turgude aktsiatele tuleks investeerimisnõustada. Eelkõige soovitavad odavamad arenenud riigid nagu Jaapan oma turgudel investeerida alahinnatud aktsiatesse. Teisest küljest märkis Grantham, et eelistab “paindlikkuse huvides” hoida veidi sularaha, et talle meeldivad ka mõned ressursid “nagu kuld ja hõbe” inflatsioonikaitseks.

Rõhutades aga, et tooraineturgudel on alanud mull, märkis ta, et nafta ja erinevad väärismetallid kauplevad tavahinnast kõrgemal tasemel. “Nagu nägime 2008. aastal, on tõusvate toormehindade ja defleeriva varade hinnamulli kombinatsioon, nagu oleme praegu näinud, võimas rünnak majanduse taastumisele ja põhjustab kindlasti suurt majanduslikku valu,” ütles Grantham.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*