Tähelepanu nendele kuupäevadele ja andmetele järgmisel nädalal kullahindade puhul!

38
ads

Pärast nädala halba algust tõusis kuld kolmapäeval peamise takistustsooni kohale, saavutades muljetavaldavat kasumit ja jõudes neljapäeval ligi kahe kuu kõrgeimale tasemele, 1850 dollarile. Turuanalüütik Eren Sengezer nendib, et kollane metall läks sellelt tasemelt konsolideerimisrežiimile, andes osa oma iganädalasest kasumist tagasi, kuid sulgudes teist nädalat järjest positiivsel territooriumil. Eren Sengezeri hinnangud turu arengute ja kullahinna tehnilise analüüsiga. Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Millised arengud toimusid turul eelmisel nädalal?

Turul levivad kuuldused, et USA Föderaalreserv tõstab märtsis intressimäärasid 50 baaspunkti võrra, suurendasid nädala esimesel poolel mahtu ja toetasid USA riigivõlakirjade tootlusi. USA 10-aastaste võlakirjade võrdlusnäitaja tõusis üle 5% ja jõudis kolmapäeva alguses kahe aasta kõrgeima tasemeni 1,9%. Kulla hind seevastu tõusis teisipäevasest sulgemishinnast ligi 2% ja jõudis neljapäeva hilisõhtul 1849 dollarini, mis on tugevaim alates novembrist.

Föderaalreservi esimees Christopher Waller ütles laupäeval (15. jaanuaril), et ta ei poolda 50 baaspunktilist tõusu märtsis, vahetult enne Föderaalreservi elektrikatkestusperioodi algust. Siiski on see kommentaar pannud investorid spekuleerima, et see on valikuvõimalusena.

kulla hinnad

Lisaks väitis miljardärist investor Bill Ackman, et Fed peaks oma usaldusväärsuse taastamiseks tõstma 50 baaspunkti. Lõpetuseks ütles Bloomberg Economicsi USA peaökonomist Anna Wong, et Föderaalreservi ettevõttesisene reaktsioonifunktsiooni mudel näitas, et intressimäära tõstmine 50 baaspunkti võrra märtsis oli õigustatud. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Nädala teisel poolel hakkasid finantsturgudel domineerima turvavood ning USA võlakirjade tootluse järsk langus sütitas kullaralli.

Järgmise nädala kullahinna olulised päevakorrad

Kolmapäeval teatab Fed oma intressimäära otsusest ja avaldab rahapoliitika avalduse pärast kahepäevast koosolekut. Analüütik ennustab tuvi ja kulli stsenaariume ja nende tulemusi järgmiselt.

Tuvi stsenaarium: Fed võtab tuvi tooni, mis viitab sellele, et ta jääb poliitika karmistamisega kannatlikuks. USA võlakirjade intressimäärad võivad järsult langeda ja toetada sellist poliitiliste väljavaadete muutmist. FOMC esimees Jerome Powell peab väljendama oma muret tööturu ja kasvuväljavaadete pärast, et veenda investoreid, et nad ei kiirusta pärast märtsi intressimäärasid tõstma. CME Groupi FedWatch Tooli andmetel on tõenäosus, et Fed märtsis intressimäära ei muuda, vaid 10%.

kulla hinnad

Falconi stsenaarium: president Jerome Powell peab märtsis kindlasti vastama küsimustele 50 baaspunktilise tõusu võimalikkuse kohta. Kui Jerome Powell avaldab, et nad arutavad sellist võimalust, võivad USA T-võlakirjade intressimäärad tõusta veelgi kõrgemale, sundides kulda lõunasse pöörama. Lisaks võib otsust kitsenemist suurendada kui dollari kasvu. Koos nendega selgitab analüütik stsenaariumi, mida ta kõige tõenäolisemalt näeb, järgmiselt:

Kõige tõenäolisem stsenaarium on see, et Fed ei muuda oma poliitikasätteid ja poliitikakujundajad kordavad, et nad jätkavad majandusarengu tähelepanelikku jälgimist. Sel juhul võivad reedesed isikliku tarbimiskulutuste (PCE) hinnaindeksi andmed, Föderaalreservi eelistatud inflatsiooninäitaja, esile kutsuda märkimisväärse turureaktsiooni.

Alates novembrist on Fed selgeks teinud, et seab inflatsioonikontrolli prioriteediks tööhõivele ja et oodatust tugevam PCE inflatsiooninäit võib panna investorid hakkama agressiivset poliitikat ümber hindama. Lisaks sisaldab järgmise nädala USA majandusaruanne USA majandusanalüüsi büroo esimest prognoosi neljanda kvartali sisemajanduse koguprodukti (SKT) kasvu kohta. Aastane SKP peaks kolmanda kvartali 2,3%lt tõusma 5,8%ni. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Kuigi selline majandusaktiivsuse elavnemine aitab dollaril oma tugevust säilitada, võib vastupidine valuuta survet avaldada, isegi kui Fed hoidub andmast hullu sõnumit.

kulla hinnad

Kulla hinna tehniline väljavaade ja kulla sentimenti uuring

Turuanalüütiku Eren Sengezeri sõnul langesid kulla hinnad nädala alguses 200-päevase SMA-ni, kuid neil ei olnud probleeme selle tasemest kõrgemal hoidmisega, mis viitab sellele, et müüjad jäävad kõrvale. Analüütik nendib, et tõusutrendi kinnitab suhtelise tugevuse indeksi (RSI) indikaator, mis istub päevagraafikus mugavalt üle 50, märkides järgmisi tasemeid:

Staatiline takistus näib kujunevat 1850 dollari juures. Kui kuld tõuseb sellest tasemest kõrgemale ja hakkab seda toena kasutama, võib see sihtida 1870 dollari suurust piirkonda. Ideaalis võiks selle sammuga kaasneda USA 10-aastase T-võlakirjade tootluse järjekordne langus Föderaalreservi toonuses.

Teisest küljest märgib analüütik, et 1830 dollarit on algtoetusena joondatud ja igapäevane sulgemine sellest tasemest madalamal võib avada ukse pikemaks korrektsiooniks 1815 dollari suunas, osutades järgmistele tasemetele:

Lähiaja väljavaade jätkab tõenäoliselt tõusuteed, välja arvatud juhul, kui kulla hind langeb allapoole 1805/1800 dollarit, kus tõusev trendijoon vastab 200-päevasele SMA-le.

KURT

Pärast selle nädala liikumist näitab FXStreet Forecast Survey tõusutendentsi. Ühe nädala ja ühe kuu vaatamiste keskmised hinnangud on vastavalt 1850 ja 1870 dollarit.

KURT

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply