Selle Altcoini hirmutav ennustus: see võib varsti nendele põhjadele libiseda!

41
ads

Kuigi krüptoturg pühapäeval tõusis, on altcoini hinnad eelmise nädalaga võrreldes enam kui 20% madalamal. Solana (SOL) osutab oma päevagraafikus kinnitatud pea ja õlgade mustriga 70 dollarile. Analüütik Yashu Gola sõnul võib seda taset näha lähinädalatel, kuna muster viitab enam kui 45% langusele.

Altcoini hind läheneb kriitilisele tugitasemele 87,73 dollarile

Alloleval diagrammil on näha, et SOL-i hind tõusis 2021. aasta septembris umbes 217 dollarini, langes toetustasemele 134 dollari lähedale ja saavutas 2021. aasta novembris rekordilise 260 dollari taseme. Selle nädala alguses tõusis see tagasi 134 dollarile, ilma et oleks ületanud 2022. aasta madalaimat hinda 87,73 dollarile. See hinnamuutuse faas loob langeva trendi mustri, mis hõlmab kolme järjestikust tippu, kusjuures keskmine on umbes 257 dollarit (nimetatakse peaks) kõrgemaks kui ülejäänud kaks umbes 200–210 dollarit (vasak ja parem õlg). Vahepeal peatusid SOL-i kolm tippu tavapärase tugitaseme kohal 134 dollari juures, mida nimetatakse kaelajooneks. Langus alla selle näitab pikka langustrendi pikkuse taseme suunas, mis on võrdne pea ja dekoltee vahelise maksimaalse kaugusega. SOL-i puhul on vahemaa umbes 137 dollarit, mis seab pea ja õlgade hinnasihiks umbes 170 dollarit.

senine trend

Languslik väljavaade tuli, kuna Solana hind langes sel nädalal enam kui 22%. Krüptoturgude jätkuva languse keskmes on Föderaalreservi otsus lõdvendada oma 120 miljardi dollari suurust ühekuulist varaostuprogrammi, millele järgneb kolm või enam intressimäära tõstmist 2022. aastani. Kui krüptoturg jätkab lähipäevadel langustrendi, on analüütiku sõnul oht, et SOL-i hind kinnitab pea ja õlgade seadistust.

SOL-i lühiajaline väljavaade

SOL-i pikem ajaskaala kaldub pikaajalise languse poole, samas kui lühiajaline vaade on suhteliselt tõusev. Analüütiku sõnul on see tingitud kahest tegurist:

  • Esiteks on SOL-i hind langenud kriitilise tugitasemeni 116 dollarini, mis aitas 2021. aasta septembris piirata kõiki allakäigukatseid.
  • Teiseks on päevane RSI langenud alla 30 – klassikaline ostusignaal.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply