Oodake neid kullatasemeid!

28
ads

Kullaanalüütik jagas oma ennustusi selle kohta, millist taset väärismetall järgmisel nädalal näha võib. Kriptokoin.com Anname edasi Christopher Lewise mõtteid…

Christopher Lewis: Kulla hinnad võivad neid tasemeid näha

Kullaturgudel oli kogu nädala jooksul raskusi, et hoida tohutut kasvu. Analüütiku hinnangul on tegemist turuga, mis väljub ühe kuu konsolideerimisalast ja annab tagasi kõik muu. “Nii et ma olen praegu veidi ettevaatlik, kuid usun, et kui jõuame selle nädala küünlajalgade tipust kõrgemale, võib see turg liikuda veelgi 1870 dollari taseme suunas,” ütleb Christopher Lewis. Ta arvab, et see on nädala graafiku jaoks väike kasum, kuid annab võimaluse proovida pärast seda 1900 dollari taset murda.

Legendaarne analüütik: kulla hind võib olla sellel tasemel kuni detsembrini!

Väärib märkimist, et allpool on meil psühholoogiliselt olulisest vaatenurgast oluline toetus 1800 dollari taseme lähedal, kuid alla selle on meil toetus ka 1775 dollari piirkonnas. Lewis arvab, et meil on veel võimalus teha mõningaid edusamme seni, kuni suudame neist tasemetest kõrgemal püsida. “Asjad võivad väga kiiresti koledaks minna, kui neist loobume. Kokkuvõttes arvan, et see on turg, mis peab otsustama,” ütleb ta. Lõpuks annab Lewis järgmise ennustuse:

Ma arvan, et kuld on inflatsiooniargumendiga pisut tugevamaks muutunud, kuid praegu on kauplejaid, kes usuvad, et inflatsioon võib olla saavutanud haripunkti ja kui see on tõesti tõsi, on sihttasemed jälle hädas. Arvan, et meid ootavad ees rasked nädalad ja peame kindlasti järgmistele päevadele tähelepanu pöörama, et saada aimu, kuhu võiksime jõuda. Pidage meeles, et pikaajaliste graafikute liigutamiseks vajame lühiajaliste graafikute jaoks hoogu.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply